Янукович призначив Кміту головою управління СБУ в Івано-Франківській обл

Президент України Віктор Янукович призначив Андрія Кміту начальником управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області. Про це говориться в указі Президента України № 192/2013 від 3 квітня 2013 р.

Президент України Віктор Янукович призначив Андрія Кміту начальником управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області. Про це говориться в указі Президента України № 192/2013 від 3 квітня 2013 р.

"Призначити Кміту Андрія Федоровича начальником управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області", - говориться в указі.

Нагадаємо, сьогодні Янукович своїм указом № 185/2013 від 3 квітня 2013 р. звільнив Кміту з посади начальника департаменту контррозвідувального захисту економіки держави СБУ.

Читайте також: Янукович призначив Олександра Щеголєва главою СБУ в Києві і Київській обл

Раніше Кміта обіймав посаду першого заступника начальника управління СБУ в Донецькій області. Таким чином, це вже другий представник відомства безпеки з Донецької області, що очолив сьогодні одне з обласних управлінь СБУ. Янукович сьогодні призначив Олександра Щеголєва, що також працював першим заступником начальника головного управління СБУ України в Донецькій області, начальником головного управління СБУ в Києві і Київській області.

Окрім цього, Янукович призначив Володимира Ляпкіна начальником департаменту оперативного документування СБУ. Про це говориться в указі Президента України № 193/2013 від 3 квітня 2013 р.

Читайте також: Янукович призначив Якименка главою СБУ

Також Президент звільнив декількох співробітників СБУ: Сергія Ганжу - з посади уповноваженого Президента України з питань контролю за діяльністю СБУ, Юрія Парамонова - з посади начальника управління СБУ в м. Києві, Сергія Качуровського - з посади начальника управління СБУ в Київській обл., Андрея Седика - з посади начальника департаменту захисту національної державності СБУ. При цьому Сергій Ганжа призначений начальником департаменту захисту національної державності Служби безпеки України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся