Янукович: Адміністративна реформа в Україні реалізовується успішно

Президент України Віктор Янукович вважає, що адміністративна реформа в Україні реалізовується успішно. Про це глава держави заявив у Страсбурзі. Янукович висловив упевненість, що в Україні вже вдалося подолати опір бюрократів, яке вони зробили проведенням адмінреформи. Про це повідомляє прес-служба Президента України.

Президент України Віктор Янукович вважає, що адміністративна реформа в Україні реалізовується успішно. Про це глава держави заявив у Страсбурзі. Янукович висловив впевненість, що в Україні вже вдалося подолати опір бюрократів, який вони зробили проведенням адмінреформи. Про це повідомляє прес-служба Президента України.

Президент зазначив, що кінцевою метою її має стати значне підвищення ефективності державного управління та зниження рівня корупції в органах державної влади на всіх рівнях. Глава держави нагадав, що в рамках реалізації адміністративної реформи вже прийняті відповідні закони, які можуть ще вдосконалюватися.

У повідомленні прес-служби йдеться, що вже впорядковані функції ряду міністерств і відомств, прибрано їх дублювання, відбулося скорочення штатів. ".. Сьогодні цілий ряд повноважень делегується в регіони. Тобто це робота, яка не розрахована на короткостроковий ефект. Але це і реальна робота, яку ми можемо зробити і отримати від неї позитивний результат уже найближчим часом", - сказав Янукович.

Нагадаємо, в грудні 2010 р. в результаті адмінреформи Янукович залишив без посад у новому уряді дев'ять міністрів. Також Президент перепризначив 10 членів Кабінету міністрів України.

Раніше Президент створив: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, реорганізувавши Міністерство економіки України, Міністерство інфраструктури України, Державну автотранспортну службу України, Державну авіаційну службу України, Державну службу зв'язку України, Державну службу морського і річкового транспорту України, реорганізувавши Міністерство транспорту та зв'язку України; Міністерство соціальної політики України, Державну інспекцію України з питань праці, реорганізувавши Міністерство праці та соціальної політики України, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, реорганізувавши Міністерство регіонального розвитку та будівництва України та Міністерство з питань житлово-комунального господарства України.

Зазначимо, у новому Кабінеті міністрів колишні посади зберегли шість міністрів. Зокрема, реорганізації не піддалися 6 міністерств.

Відзначимо, 7 грудня прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що в ході адміністративної реформи в Україні відбудеться скорочення комітетів, відомств, штату чиновників і т.д. "Мета адміністративної реформи - у підвищенні ефективності управління державою", - зазначив Азаров.

1 грудня 2010 міністр Кабінету міністрів України Анатолій Толстоухов прогнозував, що найближчим часом в уряді відбудуться кадрові зміни та скорочення.

У середині листопада Президент Янукович доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову розглянути питання значного скорочення кількості державних службовців.

Раніше, 28 жовтня 2010 Європейська комісія в рамках двосторонніх переговорів з Кабміном дала згоду на фінансування адміністративної реформи в Україні. В результаті реалізації проекту протягом 2011-2013 рр. до державного бюджету України безпосередньо надійдуть 70 млн євро.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся