Windows 8 можна буде придбати в жовтні 2012 року

Понеділок 09 липня 2012 22:30
Автор: RBC.UA
Нова версія операційної системи компанії Microsoft Windows 8 з'явиться у продажу в жовтні, повідомила віце-президент Microsoft Тамі Реллер. Компанія оновлює попередню версію операційної системи кожні три роки. Аналітики прогнозували, що Windows 8 стане доступна користувачам восени цього року.

Нова версія операційної системи компанії Microsoft Windows 8 з'явиться у продажу в жовтні, повідомила віце-президент Microsoft Тамі Реллер, передає ВВС. Компанія оновлює попередню версію операційної системи кожні три роки. Аналітики прогнозували, що Windows 8 стане доступна користувачам восени цього року.

Фахівці також припускали, що одним з нововведень буде система розпізнавання обличчя користувачів за допомогою веб-камери. З осені минулого року компанія представила три попередні версії Windows 8.

Попередня версія системи, Windows 7, за даними компанії, встановлена на 630 млн комп'ютерах та інших електронних пристроях.

У червні ц.р. Microsoft представила нову версію операційної системи (ОС) Windows Phone 8.

Раніше повідомлялося, що з Windows 8 приберуть міні-додатки, які розміщуються на робочому столі і служать для швидкого доступу до інформації або інструментів. Міні-додатки з'явилися в Windows Vista, яка вийшла в 2006 р. Вони знаходилися на окремій панелі в правій або лівій частині екрана. У Windows 7, що з'явилася через три роки, міні-додатки розміщуються безпосередньо на робочому столі.

 У квітні 2012 р. Microsoft анонсував чотири версії нової операційної системи Windows 8.

Корпорація Microsoft заснована в 1975 р. і спеціалізується на виробництві програмного забезпечення, наданні послуг і розробці інтернет-технологій для персональних комп'ютерів і серверів. Продукти Microsoft (найбільш відомий з яких - операційна система Windows) продаються більш ніж в 80 країнах світу, перекладені більш ніж на 45 мов (у тому числі на українську) і сумісні з більшістю платформ персональних комп'ютерів.

Компанії належить інтернет-пошукач MSN, поштова служба Hotmail, інтернет-пошуковик Bing, а з жовтня 2011 р. - також сервіс інтернет-телефонії Skype, придбаний у групи приватних інвесторів за 8,5 млрд дол.

Засновником Microsoft є один з найбагатших людей на планеті Білл Гейтс. Він же є найбільшим акціонером компанії (володіє 8,7% акцій). Виконавчий директор Microsoft Стів Баллмер володіє 4,4% акцій компанії. 

Чистий прибуток Microsoft за 9 місяців Ф.Р. зріс на 1,1% - до 17,47 млрд дол.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся