ru ua

Вибух у житловому будинку у Харкові: Загинули чотири людини (фото, відео)

Автор: RBC.UA
В результаті вибуху в Харкові в багатоповерхівці загинули чотири людини. З них двоє дітей, 2005 р. і 2011 р. народження. Постраждали в результаті вибуху вісім осіб.

В результаті вибуху в багатоповерхівці в Харкові загинули чотири людини. З них двоє дітей, 2005 р. і 2011 р. народження. Постраждали в результаті вибуху вісім чоловік. Про це повідомляє прес-служба МНС.

Нагадаємо, що вчора в 16-поверховому житловому будинку на Московському проспекті в районі станції метро ім. Масельського відбувся сильний вибух. За попередніми даними вибухнув газовий балон. Як повідомляли очевидці, вибух був дуже сильним і викликав пожежу на рівні 10-го поверху. В 19:34 підрозділами МНС пожежу ліквідовано. В ході гасіння пожежі було врятовано 16 чоловік та евакуйовано 184 особи. Всі мешканці будинку тимчасово відселені до родичів і в готелі.

Вибухом були зруйновані міжквартирні перегородки, пошкоджено перекриття між 9, 10 і 11 поверхами, має місце втрата несучих здібностей конструкція зовнішньої стіни. Вогнем знищено та пошкоджено майно чотирьох квартир.

Нагадаємо, в п'ятницю, 14 грудня в м. Стаханов Луганської обл. в результаті вибуху в житловому будинку постраждали п'ятеро людей, з них двоє дітей 2009 і 2012 р.н. В результаті вибуху сталося обвалення міжквартирні перекриття між четвертим, третім і другим поверхами.

Нагадаємо, в кінці листопада повідомлялося, що в Запоріжжі в результаті вибуху в школі постраждали двоє підлітків і вчитель. Подія сталася у загальноосвітній школі № 87. Через вибух учні отримали травми і були госпіталізовані в дитячу лікарню. Крім того, у момент вибуху в приміщення зайшла вчитель фізкультури, в результаті чого жінка також постраждала.

Також нагадаємо, що на початку вересня ц.р. в Харкові в результаті вибуху в дев'ятиповерховому будинку постраждали п'ятеро людей. Підрозділи МНС проводили евакуацію 60 мешканців будинку. "Вибух стався в одній із квартир на 3-му поверсі дев'ятиповерхового житлового будинку по вулиці Петра Слинька, 2а", - уточнили в прес-службі МНС.