ru ua

Вибух у центрі Праги: Десятки постраждалих (фото)

Автор: RBC.UA
У столиці Чехії Празі стався сильний вибух. Як повідомляє телеканал CT24, постраждали щонайменше 55 людей.

У столиці Чехії Празі стався сильний вибух. Як повідомляє телеканал CT24, постраждали щонайменше 55 людей.

За наявними даними, вибух стався в будинку, який знаходиться поряд з факультетом соціології Карлового університету Праги і Національним театром Чехії.

Фотогалерея: Вибух у центрі Праги

В результаті вибуху будівля була серйозно пошкоджена. За словами шефа празьких рятувальників Зденека Шварца, поранено щонайменше 40 людей - студентів університету. У більшості - порізи від розбитих стекол. Чотири людини відправлені в лікарні, у них зафіксовано важкі травми. За непідтвердженими даними, один з постраждалих помер.

Поліція евакуювала весь район, включаючи театр і розташовані поблизу кафе. Керівництво університету оголосило про скасування занять на найближчі дні.

Читайте також: Вибухи в Бостоні - троє загиблих, понад 140 постраждалих

За даними мера столиці Богуслава Свободи, причиною є вибух побутового газу.

За інформацією МЗС України, серед постраждалих в результаті вибуху в Празі громадян України немає. "Точна інформація буде найближчим часом. МЗС чекає офіційних даних з Праги", - заявив в.о. директора департаменту інформаційної політики Євген Перебийніс.

Серед поранених 6 іноземців - це громадяни Казахстану, Німеччини, Португалії й Словаччини. Як підтвердила радіо "Свобода" речник Служби швидкої допомоги міста Праги Їржіна Ернестова, громадян України серед поранених немає.