Виплата пенсій під час травневих свят здійснюватиметься за графіком

Незважаючи на велику кількість святкових і вихідних днів у травні, пенсійні виплати здійснюватимуться за графіком.

Незважаючи на велику кількість святкових і вихідних днів у травні, пенсійні виплати здійснюватимуться за графіком. Про це повідомив директор департаменту пенсійного забезпечення і соціального захисту інвалідів Міністерства соціальної політики Микола Шамбір (на фото), повідомляє прес-служба міністерства.

"29 і 30 квітня Пенсійним фондом України буде повністю профінансована виплата пенсій громадянам, одержуючим їх до 6 травня. Таким чином, ми зможемо забезпечити виплати пенсій по графіку, незважаючи на те, що майже вся перша декада травня - вихідні і святкові дні", - сказав він.

Шамбір відзначив, що банки зарахують кошти на карткові рахунки одержувачів, які повинні надійти людям до 6 травня, не пізніше за 30 квітня. Іншим громадянам, що не мають платіжних карток, відділення "Ощадбанка" видаватимуть гроші в чергових касах 3 і 4 травня.

Читайте також: Пенсійний фонд у I кварталі 2013 р. збільшив виплати пенсій на 16% - до 62,12 млрд грн

"Що стосується виплат, здійснюваних через поштові відділення, то пенсіонери їх отримають також за графіком: 3 і 4 травня співробітники "Укрпошти" доставлятимуть гроші одержувачам. Таким чином, ніяких незручностей пенсіонери, одержуючі по графіку кошти до 6 травня, не повинні відчути", - сказав він.

Шамбір також повідомив, що поштові відділення працюватимуть і 10 травня, щоб забезпечити виплати тим, хто отримуватиме пенсії протягом другого тижня травня.

Нагадаємо, Пенсійний фонд України станом на 24 квітня 2013 р. завершив фінансування пенсійних виплат квітня. Загальна сума коштів, направлених на їх забезпечення, склала 20,5 млрд грн.

Читайте також: Фінансування пенсійних виплат у квітні 2013 р. досягло 20,5 млрд грн, - Пенсійний фонд України

Ресурсне наповнення бюджету Фонду протягом виплатного періоду здійснювалося за рахунок законодавчо визначених джерел доходів, повідомляло Мінсоцполітики.

Раніше також повідомлялося, що Пенсійний фонд України за січень-березень 2013 р. зробив виплат пенсій і грошової допомоги на 62,12 млрд грн, що на 8,55 млрд грн або на 16% більше, ніж за відповідний період 2012 р.

Про це говорилося 18 квітня під час наради у в.о. голови правління ПФ за участю начальників головних управлінь фонду в АР Крим, областях, містах Києві і Севастополі, на якому розглядалися підсумки роботи фонду в I кварталі 2013 р. і стан організації роботи з погашення заборгованості по сплаті єдиного і страхових внесків.

Читайте також: Середня зарплата в Україні за березень виросла до 3,2 тис. грн

Учасники наради обговорили також результати внутрішніх аудитів в головних управліннях Пенсійного фонду в першому кварталі 2013 р. і стан виконання комплексної програми підготовки державних службовців.

За підсумками наради затверджений план заходів ПФ з виконання Національного плану дій на 2013 р. по впровадженню програми економічних реформ на 2010-2014 рр. "Багате суспільство, конкурентоздатна економіка, ефективна держава".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся