ru ua

Вибори-2012: на виборчих дільницях померли три людини (фото)

Автор: RBC.UA
У Чернівецькій області в м. Хотин на виборчій дільниці № 730396 помер виборець.

У Чернівецькій області в м. Хотин на виборчій дільниці № 730396 помер виборець. Як повідомляє прес-служба представництва громадянської мережі "ОПОРА" в Чернівецькій області, інцидент стався сьогодні близько 10:30. Водночас ні присутні члени комісії, ні виборці не можуть сказати чи встиг проголосувати померлий. За попереднім діагнозом лікарів, смерть настала в результаті гострої серцевої недостатності.

Раніше повідомлялося, що під час голосування на парламентських виборах в Україні вже померли дві людини.

Читайте також: Вибори-2012: на виборчих дільницях померли дві людини

Выдзначимо, середня явка на виборчих дільницях станом на 12:00 становить 23,4%. Найвища активність виборців на парламентських виборах, станом на 13:00, спостерігається в Чернігівській і Луганській обл.

Нагадаємо, парламентські вибори вперше з 2002 р. проходять за змішаною системою - 225 депутатів обираються за партійними списками і стільки ж за мажоритарною системою в одномандатних округах. У боротьбі за депутатські крісла беруть участь більше 5 тис. кандидатів. Для проходження до Верховної Ради партії повинні подолати 5% бар'єр.

Читайте також: Вибори-2012 online: Всі новини дня голосування на парламентських виборах в Україні (оновлюється)

Раніше ЦВК утворила 225 виборчих округів, середня кількість виборців в одному окрузі становить 161 140 осіб, допустиме відхилення від цієї чисельності - 12%.

Попередні підсумки голосування ЦВК оприлюднить вже вночі після закриття виборчих дільниць.

Офіційні результати виборів-2012 будуть опубліковані після підрахунку документів з окружних комісій. Попередні дані голосування очікуються в ніч на 29 жовтня.

Своє перше засідання нового скликання Верховної Ради України проведе 17 грудня 2012 р.