Вулканічний попіл можна купити в інтернет-магазинах

Підприємці в Ісландії наживаються на кризі, продаючи банки вулканічного попелу за 75 фунтів стерлінгів в інтернеті.

Підприємці в Ісландії наживаються на кризі, продаючи банки вулканічного попелу за 75 фунтів стерлінгів в інтернеті, повідомляє Оrange news.

Сірий попіл - від вулкану Ейяфьяллайекюль - продається в герметичних скляних контейнерах, ємкістю 160 г як сувеніри після катастрофи.

Один продавець, Софус Густавссон, говорить, що він дає всі свої доходи, аби допомогти кампанії щодо очищення Ісландії, яка намагається прибрати тонни вулканічного попелу.

"У мене з'явилась ідея від друга, який живе за кордоном, котрий попросив мене надіслати йому попіл у конверті", - сказав він. "Я подумав, що повинно бути тисячі таких людей, які хотіли б мати на пам'ять щось про те, що сталося", - додав продавець.

Нагадаємо, вулкан, розташований приблизно в 150 км. від столиці Ісландії Рейк'явіка, біля льодовика Ейяфьяллайекюль, почав вивергатися 20 березня 2010 р. 14 квітня 2010 р. відбулося повторне виверження. В результаті утворилися хмари вулканічного попелу, які розійшлися по всій Європі і заблокували повітряний простір для польотів цивільної авіації.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся