ВР призначила голів парламентських комітетів

Верховна Рада України призначила голів парламентських комітетів замість вибулих. За відповідну постанову ВР проголосували 234 депутати з 433 зареєстрованих в залі. Відповідна інформаіця розміщена на сайті ВРУ.

Верховна Рада України призначила голів парламентських комітетів замість вибулих. За відповідну постанову ВР проголосували 234 депутати з 433 зареєстрованих в залі. Відповідна інформаіця розміщена на сайті ВРУ.

Зокрема, постанову підтримали 169 депутатів фракції Партії регіонів, 11 - БЮТ, 6 - НУ-НС, 27 - КПУ, 17 - Блоку Литвина, 4 позафракційних. Разом з тим, з тексту постанови було вилучено положення про призначення члена фракції Партії регіонів Олени Бондаренко головою комітету з питань свободи слова та інформації.

За словами спікера ВР Володимира Литвина, ця позиція вилучається з документів у зв'язку з тим, що на посаду голови цього комітету претендує опозиційна політична сила.

Згідно з прийнятою постановою ВР, головою комітету з питань фінансів і банківської діяльності призначений Олександр Пеклушенко (Партія регіонів). Головою комітету з питань аграрної політики та земельних відносин став Григорій Калетник (Партія регіонів).
Постановою також були призначені заступники голів низки комітетів. Так, заступником голови комітету з питань бюджету, призначений член фракції Партії регіонів Петро Мельник, член фракції Партії регіонів Юрій Воропаєв став заступником голови комітету з питань економічної політики, заступником голови комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки призначено Олексія Кунченка (Партія регіонів).

Також першим заступником голови комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності призначений Володимир Олійник (Партія регіонів), першим заступником голови комітету з питань науки і освіти призначений Максим Луцький (Партія регіонів).

Крім того, згідно з постановою, секретарем комітету з питань правової політики призначено члена фракції Партії регіонів Володимира Толстенко.

Згідно з постановою ВР до складу парламентських комітетів увійшли депутати, які нещодавно прийняли присягу замість вибулих парламентарів, які перейшли на роботу у виконавчі органи влади.

Глава регламентного комітету Олександр Єфремов підкреслив, що дані депутати заміщають в парламентських комітетах квоту фракції Партії регіонів замість депутатів, які вибули.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся