Ю.Хіврич призначений міністром з питань ЖКГ замість О.Попова

Верховна Рада (ВР) України прийняла постанову про звільнення Олександра Попова з посади міністра з питань житлово-комунального господарства (ЖКГ) України. За таке рішення проголосували 244 депутати з 412 зареєстрованих в залі. 249 голосами парламентаріїв на цю посаду був призначений Юрій Хіврич.

Верховна Рада (ВР) України прийняла постанову про звільнення Олександра Попова з посади міністра з питань житлово-комунального господарства (ЖКГ) України. За таке рішення проголосували 244 депутати з 412 зареєстрованих в залі.

249 голосами парламентаріїв на цю посаду був призначений Юрій Хіврич.

Напередодні у ВР України був зареєстрований проект постанови про призначення першого заступника міністра житлово-комунального господарства Ю.Хіврича міністром з питань ЖКГ. Проект документа вніс до парламенту прем'єр-міністр Микола Азаров.

Крім того, у ВР був зареєстрований проект постанови про звільнення зі вказаної посади О.Попова.

Нагадаємо, 15 червня 2010 р. О.Попов був призначений першим заступником голови Київської міської державної адміністрації замість Анатолія Голубченка, який був призначений заступником голови КМДА.

Відзначимо, що Ю.Хіврич був призначений першим заступником міністра ЖКГ в квітні 2010 р. До цього, з квітня 2005 р. він займав посаду заступника голови Донецької облдержадміністрації.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся