ВР не змогла звільнити А.Могильова з посади голови МВС

Верховна Рада України відмовилася звільнити Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ України. За відповідний проект постанови №6421 проголосував 141 депутат із 408 зареєстрованих у залі.

Верховна Рада України відмовилася звільнити Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ України. За відповідний проект постанови №6421 проголосував 141 депутат із 408 зареєстрованих у залі.

Проект постанови був внесений на розгляд парламенту депутатами від блоку "Наша Україна - Народна самооборона" Борисом Тарасюком, В'ячеславом Ковалем, Олександром Чорноволенком та Мустафою Джемілєвим.

Серед підстав для звільнення А.Могильова з посади голови МВС, автори, зокрема, називали жорстку реакцію з боку МВС на чисельні мітинги опозиції.

Відзначимо, 11 березня ВР призначила А.Могильова новим міністром внутрішніх справ.

Нагадаємо, в грудні 2007 р. А.Могильов був звільнений з посади начальника міліції АРК. Він подав позов до Окружного адміністративного суду Донецька, який у листопаді 2008 р. виніс рішення про відновлення його на посаді начальника кримського главку.

МВС подало апеляцію на це рішення суду і оскаржило його.

Разом із тим, Вищий адміністративний суд залишив рішення Донецького окружного суду в силі, в результаті чого Кабінет міністрів України і МВС виконали рішення суду і відновили на посаді А.Могильова. Проте того ж дня А.Могильов був знову звільнений. Він подав апеляцію до Донецького окружного суду.

11 грудня 2009 р. Донецький окружний адміністративний суд відновив А.Могильова на посаді заступника міністра внутрішніх справ - начальника ГУ МВС України в Криму.

17 грудня 2009 р. міністр внутрішніх справ Юрій Луценко звільнив генерал-майора міліції А.Могильова з органів внутрішніх справ. Як повідомляло ВЗГ ГУ МВС України в АР Крим, А.Могильов звільнений за грубе порушення закону України "Про міліцію", якою співробітникам міліції заборонено займатися політичною діяльністю.

Підставою звільнення стала та обставина, що А.Могильов, перебуваючи у кадровому резерві МВС України, в порушення вимог закону "Про міліцію" одночасно виконував функції керівника передвиборного штабу політичної партії, яка підтримувала одного з кандидатів у Президенти України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся