ВР не підтримала впровадження нової системи для голосування у парламенті

Верховна Рада України сьогодні в ході ранкового засідання, відмовилась ухвалити проект постанови про впровадження реєстрації народних депутатів України та фіксації результатів їх особистого голосування за допомогою сенсорної клавіші.

Верховна Рада України (ВР) сьогодні в ході ранкового засідання, відмовилась ухвалити проект постанови про впровадження реєстрації народних депутатів України та фіксації результатів їх особистого голосування за допомогою сенсорної клавіші.

Відповідний документ (№ 8218 від 14.03.2011 р.), ініційований головою ВР Володимиром Литвином, підтримали 222 з 226 необхідних народних депутатів (ПР - 10, БЮТБ - 92, НУ-НС-51, КПУ - 25, Народна партія - 20, Реформи заради майбутнього - 12, позафракційні - 12).

Також народні обранці відмовилися прийняти даний проект постанови за основу та ухвалили рішення направити його на доопрацювання.

У свою чергу голова ВР В.Литвин заявив, що подасть проект постанови про внесення змін до регламенту Верховної Ради.

Відхилений нардепами проект постанови передбачав:
- впровадження у Верховній Раді України модернізованої електронної системи підрахунку голосів картками, що передбачає реєстрацію та голосування народного депутата України на засіданнях ВР за допомогою сенсорної клавіші;
- здійснювати фіксацію результатів реєстрації та відкритого голосування народних депутатів України за допомогою модернізованої електронної системи починаючи з засідання Верховної Ради, наступного за днем її введення в експлуатацію згідно з вимогами законодавства України;
- Апарату ВР забезпечити здійснення заходів, пов'язаних з належним введенням в експлуатацію та функціонуванням модернізованої електронної системи, а також ознайомлення народних депутатів України з правилами користування модернізованою електронною системою для реєстрації та відкритого голосування.

Відзначимо, 15 березня ВР у ході вечірнього засідання внесла до порядку денного проект постанови про впровадження реєстрації народних депутатів України та фіксації результатів їх особистого голосування за допомогою сенсорної клавіші. Відповідне рішення підтримали 297 народних обранців.

Напередодні, 14 березня у ВР був зареєстрований проект постанови про впровадження реєстрації нардепів та фіксації результатів їх особистого голосування за допомогою сенсорної клавіші.

Раніше повідомлялося, що В.Литвин пропонує провести дискусію щодо введення в дію наступного пленарного тижня нової системи для голосування у сесійній залі.

Нагадаємо, 2 березня 2011 р. голова ВР В.Литвин з президіума повідомив, що з наступного пленарного тижня в парламенті запрацює нова система голосування. "Буде підписано документ про прийняття цієї системи в експлуатацію, буде проведення скасування нинішньої системи і з наступного тижня я підпишу розпорядження про введення цієї (нової) системи", - зазначив В.Литвин.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся