ua en ru

Біля Ялти в Чорному морі знайдено тіло ще одного моряка судна "Василь"

Автор: RBC.UA
Біля Ялти в Чорному морі знайдено тіло ще одного моряка судна "Василь", відбувається процедура упізнання.

Біля Ялти в Чорному морі знайдено тіло ще одного моряка судна "Василь", відбувається процедура упізнання. Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань накдзвичайних ситуацій Криму, передає "5 канал".

Нагадаємо, 11 жовтня в районі Керченського півострова Автономної Республіки Крим біля мису Киз-Аул затонуло судно "Василь" під прапором Монголії, яке перевозило металобрухт з Одеси до Грузії.

Екіпаж складався з 12 людей - двох українців і 10 росіян. Після того, як судно подало сигнал SOS, на допомогу йому вийшли сусідні кораблі. Головне управління інформаційної політики Ради міністрів АР Крим повідомило, що голова Ради міністрів Криму Василь Джарти розпорядився вжити всі необхідні заходи для порятунку екіпажу судна і забезпечити необхідну медичну допомогу членам екіпажу.

За даними відомства, врятовані один українець і вісім громадян Росії. Також пізніше був виявлений 1 із загиблих моряків, який був громадянином Російської Федерації. Пошуки ускладнювалися малою зоною видимості, повідомили в МНС. Крім того, метеоумови не дозволяли привернути в пошукову операцію авіаційну техніку.

Пошуки ще одного моряка судна продовжуються.