Порушено кримінальну справу за незаконне відчуження ринку "Привоз" (відео)

Прокуратурою Одеської області 17 квітня 2012 р. порушено кримінальну справу за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення чи розтрата, заволодіння чужим майном, вчинені в особливо великих розмірах) за фактами незаконних оборудок по виведенню із комунальної власності м. Одеси майна комунального підприємства "Ринок Привоз".

Прокуратурою Одеської області 17 квітня 2012 р. порушено кримінальну справу за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення чи розтрата, заволодіння чужим майном, вчинені в особливо великих розмірах) за фактами незаконних оборудок по виведенню із комунальної власності м. Одеси майна комунального підприємства "Ринок Привоз". Про це повідомили в прес-службі прокуратури Одеської області.

Зокрема, за інформацією прокуратури, упродовж декількох років службові особи Одеської міської ради та кількох приватних товариств незаконно вилучили із власності громади торговельні корпуси ринку "Привоз" вартістю 127 млн гривень.

Ці операції проведені під виглядом укладання збиткового договору про пайову участь в реконструкції торгового комплексу КП "Ринок Привоз", у результаті чого, цей об'єкт вже не належить міській громаді. Досудове слідство у кримінальній справі триває.

З 2010 р. майновий комплекс ринку "Привоз" належить ТОВ "Фреш Експорт ЛТД". У червні минулого року Одеська міськрада і "Фреш Експорт ЛТД" підписали угоду, згідно з яким КП "Ринок Привоз" увійшло до складу засновників компанії з часткою 18% в статутному капіталі.

Раніше начальник управління земельних ресурсів Одеської міської ради Світлана Ковріжних повідомила, що на найближчій сесії може бути винесене питання про землевідведення ділянки ТОВ "Фреш" на території ринку "Привоз". Після чого, за словами Ковріжних, земля ринку буде викуплена власниками.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся