ua en ru

Volkswagen відкликає 20 тис. автомобілів

Автор: RBC.UA
Німецький автомобільний концерн Volkswagen (VW) оголосив про відкликання 20 тисяч автомобілів з Мексики. Причиною стали проблеми із задніми колесами, повідомляє Deutsche Welle.

Німецький автомобільний концерн Volkswagen (VW) оголосив про відкликання 20 тисяч автомобілів з Мексики. Причиною стали проблеми із задніми колесами, повідомляє Deutsche Welle.

Як з'ясувалося, в підшипниках задніх коліс виявилася недостатня кількість змащувальної рідини, внаслідок чого під час руху машини може виникнути шум, а також можливі неполадки. При найменш сприятливому результаті колесо автомобіля має шанс відірватися під час руху.

Машини будуть відкликані в автомобільні майстерні, де планується усунути дані неполадки. Відкликання машин носитиме профілактичний характер і торкнеться автомобілів моделі Gol і Gol Sedan.

Нагадаємо, декількома днями раніше VW вже оголошував про відкликання майже 200 тис. автомобілів в Бразилії. Бразильський підрозділ Volkswagen повідомив, що відкликання стосується моделі Novo Gol і Voyage - всього 193 тис. 620 автомобілів. Ці машини, як повідомлялося, також вимагають проведення експертизи на предмет достатності мастила деталей задньої підвіски.

Volkswagen Group є одним з найбільших світових автовиробників. Компанія випускає автомобілі під брендами Volkswagen, Audi, Seat, Skoda. В 2010 - 2012 рр. Volkswagen планує вкласти в автобізнес 25,8 млрд євро. Близько 13,3 млрд піде на оновлення модельного ряду, у тому числі розробку абсолютно нових моделей.
Чистий прибуток Volkswagen AG за 9 місяців 2009 р. знизився на 82,5% - до 655 млн євро в порівнянні з 3,73 млрд євро, отриманими за аналогічний період роком раніше. Виручка компанії за 9 місяців 2009 р. впала на 9,7% і склала 77,16 млрд євро проти 85,43 млрд євро роком раніше. Операційний прибуток за звітний період склав 1,52 млрд євро, що на 69,1% менше аналогічного показника за 9 місяців 2008 р., коли він склав 4,92 млрд євро.