Під час "Години Землі" у Києві відключать підсвічування Хрещатика (фото)

У багатьох країнах світу сьогодні відбудеться акція "Година Землі". За її умовами о 20:30 має бути вимкнене світло в знак солідарності з тими жителями планети, у яких немає електрики.

У багатьох країнах світу сьогодні відбудеться акція "Година Землі". За її умовами о 20:30 має бути вимкнене світло в знак солідарності з тими жителями планети, у яких немає електрики.

Акція, організована Всесвітнім фондом дикої природи відбувається в багатьох країнах Європи та Америки. Україна цього річ візьме участь в акції вчетверте, і жителі нашої країни зможуть разом зі світовою спільнотою висловити свою стурбованість проблемою зміни клімату та необхідністю негайних дій для її вирішення.

Кампанію підтримує Міністерство екології та природних ресурсів України і Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Свою участь в акції підтвердили 36 міст: Київ, Одеса, Вилкове, Первомайськ, Хмільник, Могилів-Подільський, Артемівськ, Житомир, Миколаїв, Сімферополь, Миргород, Ужгород, Черкаси, Кривий Ріг, Тернопіль, Мелітополь, Рівне, Кременчук, Донецьк, Полтава , Луцьк, Хмельницький, Чернівці, Новоград-Волинський, Єнакієве, Вознесенськ, Дубно, Сарни, Красний Луч, Чернігів, Львів, Івано-Франківськ, Полонне, Запоріжжя, Херсон та Лисичанськ. У минулому році до "Години Землі" приєдналося 33 міста.

Всього в світі світло відключать в 5000 міст. Сотні знакових споруд світу, серед яких Бурдж Халіфа (Дубай), Таймс Сквер (Нью-Йорк), Статуя Христа-Спасителя (Ріо-де-Жанейро), Лондонське Око, Ейфелева Вежа (Париж), Столова гора (Кейп Таун), Ворота Індії (Делі), Бранденбурзькі ворота (Берлін), погасять в суботу свої вогні, підтримуючи глобальний заклик до дій. В Україні буде вимкнене освітлення Одеського театру Опери та Балету, Києво-Печерської Лаври, Михайлівської церкви та Церкви Софії Київської, вулиці Хрещатик, Арки Дружби народів в Києві, Домініканського і Бернардинського соборів у Львові, Луцького замку та багатьох інших.

"Година Землі" - це глобальна ініціатива з боротьби зі зміною клімату, організована Всесвітнім фондом природи, що закликає громадськість, приватні компанії, представників урядових структур та місцевих спільнот вимкнути світло на одну годину  31 березня 2012 о 20:30, щоб продемонструвати свою підтримку діям, спрямованим на боротьбу зі зміною клімату та безконтрольним споживанням природних ресурсів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: Київ
On Top