ЗНО з географії: Абітурієнти склали тест із 56 завдань

Сьогодні українські абітурієнти, що беруть участь в зовнішньому незалежному оцінюванні, складали тест із географії.

Сьогодні українські абітурієнти, що беруть участь в зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО), складали тест із географії.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з географії в 2013 році складається із завдань чотирьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності, завдань з вибором трьох правильних відповідей з семи запропонованих варіантів відповіді, а також завдань відкритої форми з короткою відповіддю.

Загальна кількість завдань тесту - 56, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

Читайте також: Міносвіти скорочує держзамовлення на юридичні і економічні спеціальності

Раніше абітурієнти здавали тести з хімії, української мови і літератури, іноземної мови, російської мови, математики і географії.

Подальший графік проведення тестів наступний:

17 червня - всесвітня історія;

19, 20 червня - історія України;

22 червня - фізика;

25 червня - біологія;

27 червня - світова література.

Читайте також: В Україні цього року 98% зареєстрованих на ЗНО абітурієнтів вибрали для тестування українську мову і літературу

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник 29 травня заявив, що для участі у ЗНО зареєструвалися 322,5 тис. охочих. В той же час серед тих, хто зареєструвався, майже 80 тис. осіб (близько 25%) - випускники загальноосвітніх шкіл минулих років.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся