ua ru

Влада Японії відмовила у в'їзді в країну П.Хілтон через справу про наркотики

Автор: RBC.UA
Влада Японії відмовилf у в'їзді в країну спадкоємиці найбільшої в світі мережі готелів Hilton Періс Хілтон у зв'язку з винесенням їй американським судом вироку за зберігання кокаїну в серпні ц.р.

Влада Японії відмовилf у в'їзді в країну спадкоємиці найбільшої в світі мережі готелів Hilton Періс Хілтон у зв'язку з винесенням їй американським судом вироку за зберігання кокаїну в серпні ц.р., передає ВВС.

Співробітники імміграційних служб міжнародного аеропорту Наріта в Токіо зупинили всесвітньо відому модель при проходженні кордону. Після допиту, який тривав шість годин, світській знаменитості відмовили у в'їзді в країну.

Імміграційні закони Японії не дозволяють допускати в країну осіб, визнаних винними у злочинах, пов'язаних з наркотиками. Не дивлячись на те, що час від часу влада робить винятки всесвітньо відомим особам, для П.Хілтон такого винятку зроблено не було.

П.Хілтон провела ніч в готелі в Токіо, а на ранок в середу вилетіла назад у США.

29-річна Хілтон прилетіла в Токіо у вівторок, через день після того, як вона визнала себе винною в зберіганні наркотиків під час судового слухання в Лас Вегасі, штат Невада. Світська знаменитість повинна була взяти участь у показі мод і прорекламувати парфуми, які вона випускає під своєю маркою спільно з сестрою Нікі.

Нагадаємо, поліція заарештувала П.Хілтон в Лас Вегасі в серпні ц.р., коли в неї знайшли наркотичну речовину в сумочці. У цей час модель знаходилася в машині разом зі своїм приятелем.

Машину обшукали після того, як поліцейські, зупинивши її для перевірки документів, відчули запах диму від куріння марихуани. Експертиза показала, що знайдена у Періс Хілтон речовина є кокаїном.

Суд засудив Хілтон до штрафу 2 тис. дол., а також до 200 годин громадських робіт. У той же час їй доведеться пройти обов'язкову програму очищення від наркотиків. Крім того, Хілтон одержала попередження: якщо протягом наступного року її ще раз заарештують в Лас Вегасі, то тюрми їй вже точно не уникнути.

Відзначимо, це не перший випадок затримання Періс Хілтон, за якою давно закріпилася скандальна репутація. У липні вона була заарештована за підозрою в курінні марихуани в південноафриканському місті Порт-Елізабет після одного з матчів Чемпіонату світу з футболу.

Раніше, у вересні 2007 р. вона також була затримана за керування машиною в нетверезому стані. Тоді суд засудив її до штрафу і призначив трирічний випробувальний термін.

Через деякий час прокурор повідомив, що Хілтон не записалася на освітню програму про шкоду алкоголю в строк, визначений судом. За це її засудили до 45 днів в'язниці, але термін був скорочений через переповненість в'язниці і гарну поведінку ув'язненої.