Влада Риму має намір заборонити розпивання алкоголю на вулицях у нічний час

Влада Риму прийняла рішення про введення в дію заборони на розпивання алкогольних напоїв на вулицях у нічний час.

Влада Риму прийняла рішення про введення в дію заборони на розпивання алкогольних напоїв на вулицях у нічний час, передає телеканал AGV.

Відповідний указ буде підготовлений мерією вже незабаром. Ініціатором закону став мер Риму Джанні Алеманно. На його думку, необхідно заборонити вживання алкоголю на вулицях Риму з 23:00 до 6:00 за місцевим часом. Особливо це стосується районів Кампо деї Фіорі, Трастевере, Сан-Лоренцо та мосту Мільвіо.

За словами голови відділу культури міста Діно Гасперіні, влада за допомогою нового комплексу законів має намір встановити правила поведінки в історичному центрі, зокрема біля пам'ятників культури та археології.

Надалі підготують указ про дозволений час продажу алкогольних напоїв, який буде діяти на всій території Риму. "Дуже важливо, щоб на центральних римських площах звертали увагу на культуру", - говорять італійські чиновники.

Влада Риму і раніше намагалася вводити подібні заборони. Наприклад, в 2009 р. в місті протягом трьох днів було заборонено продавати алкоголь через приїзд до столиці Італії фанатів з Англії та Іспанії на фінальний матч футбольної Ліги чемпіонів. Проте практика показала, що заборона практично не дотримувався, а спиртне можна було придбати без всяких проблем як в барах, так і в магазинах. Власники закладів стверджували, що не хочуть дотримуватися заборони, оскільки це негативно позначається на бізнесі.

Що стосується України, то влада столиці раніше також намагалася обмежити продаж алкоголю. Так, 23 грудня 2010 р. Київрада заборонила продавати в МАФ алкогольні напої (пиво) та тютюнові вироби, продавати цю продукцію в нічний час (після 22:00) дозволили тільки в супермаркетах. Норма набула чинності 31 березня 2011 р. Проте пізніше, у вересні 2011 р. Київрада задовольнила прокурорський протест на рішення від 23 грудня 2010 р. й скасувала заборону. У листопаді 2011 р. київська влада знову заявила про намір ввести обмеження на торгівлю в столиці алкоголем і тютюном з 22:00 до 8:00.

У той же час влада Львова також намагається заборонити продаж алкоголю в МАФ. Варто відзначити, що спочатку їм навіть вдалося прийняти відповідне розпорядження, проте пізніше його відмінив суд. У свою чергу, мер Львова Андрій Садовий заявив, що "у малих архітектурних формах ми продаж алкоголю заборонимо".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся