Авіаконфлікт між РФ і Білоруссю: Заборона на польоти призупинена до четверга

Росія призупинила до 29 березня ц.р. заборону на авіасполучення з Білоруссю. Білорусія також зняла заборону для російських авіаперевізників.

Росія призупинила до 29 березня ц.р. заборону на авіасполучення з Білоруссю, повідомили в білоруській національної авіакомпанії "Бєлавіа".

Білорусія, в свою чергу, також зняла до цього терміну заборону для російських авіаперевізників.

29 березня 2012 р. планується почати переговори з вирішення спірних питань щодо авіасполучення між Мінськом і Москвою.

Раніше сьогодні повідомлялося, що російський авіаційний регулятор перервав повітряне сполучення між Мінськом і Москвою, відкликавши дозвіл на польоти авіакомпанії "Бєлавіа". Білоруська авіаційна влада у відповідь на російське рішення відкликала дозвіл на виконання регулярних рейсів у всіх російських компаній.

Як повідомляли у ВАТ "Аерофлот - російські авіалінії", компанія була проінформовано авіавладою Росії про призупинення авіасполучення з Білоруссю увечері 25 березня 2012 р. "Що в такій ситуації робити, коли приходить телеграма з вищестоящих організацій припинити польоти. От ми їх і припинили", - йдеться в повідомленні "Аерофлоту", при цьому наголошується, що телеграма з Федерального агентства повітряного транспорту (Росавіація) прийшла увечері 25 березня 2012 р., а з 7:00 за київським часом 26 березня ц.р. польоти були припинені.

У той же час, в прес-службі російської авіакомпанії "Сибір" повідомили, що отримали дозвіл від авіавлади Білорусії на виконання польотів. "Спочатку ми отримували інформацію про те, що повітряне сполучення буде перервано, потім ми отримали дозвіл від білоруської авіаційної влади на виліт, тобто сьогодні наш рейс летить за розкладом, ніякої відміни немає", - повідомили в прес-службі "Сибіру" .

Нагадаємо, 2 лютого повідомлялося, що авіасполучення між Росією і Грузією, перерване більше трьох років тому через війну в Південній Осетії, фактично відновлене.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top