Володимир Геращенко пішов з посади генсека НОК

Обвинувачений у махінаціях з квитками на Олімпіаду-2012 генеральний секретар Національного олімпійського комітету Володимир Геращенко склав свої повноваження. Про це йдеться в офіційній заяві НОК.

Обвинувачений у махінаціях з квитками на Олімпіаду-2012 генеральний секретар Національного олімпійського комітету Володимир Геращенко склав свої повноваження. Про це йдеться в офіційній заяві НОК.

"Національний олімпійський комітет України обізнаний з ситуацією навколо інформації, оприлюдненої ВВС 22 травня 2012 р. З метою з'ясування обставин інциденту НОК України вжив невідкладних заходів", - йдеться в повідомленні НОК.

Зокрема, в п'ятницю, 25 травня відбулося засідання Юридичної комісії Національного олімпійського комітету, яка розробила рекомендації Виконавчому комітету НОК України щодо принципів створення комісії з розслідування ситуації та внесла кандидатури до її складу.

Того ж дня президентом НОК Сергієм Бубкою було скликано позачергове засідання Виконкому НОК.
За підсумками засідання був затверджений поіменний склад спеціальної комісії, до якої увійшли представники трьох юридичних інституцій.

До складу комісії увійшли: Сергій Козьяков - голова комісії, член вченої ради Київського національного університету ім. Шевченка; Ольга Жуковська - віце-президент Спілки адвокатів України, член Апеляційного комітету UEFA; Валентин Загарія - голова спілки юристів України.

Після засідання Виконкому генеральний секретар НОК склав свої повноваження. Разом з тим, Володимир Геращенко запевнив у повній готовності до співпраці у розслідуванні справи.

Нагадаємо, раніше президент українського НОК та член МОК Сергій Бубка заявив, що зателефонував Геращенко в Київ і повідомив його про те, що той відсторонений від посади на час перевірки інформації, що міститься в репортажі BBC. Бубка додав, що терміново вилітає до Києва, де займеться створенням незалежної комісії для перевірки діяльності Геращенко.

Відзначимо, таємне розслідування редакції лондонських новин ВВС показало, що генеральний секретар Національного олімпійського комітету (НОК) України Володимир Геращенко пропонував продати за готівку квитки на лондонську Олімпіаду 2012 р. на суму в кілька тисяч фунтів.

Отримавши відомості, що представники НОК України, можливо, не проти продати квитки, репортери ВВС, що видавали себе за неофіційних торговців квитками з Великобританії, зв'язалися з генеральним секретарем НОК України Володимиром Геращенко. Той підтвердив, що готовий продати квитки для поширення на чорному ринку. "Наскільки я розумію, ви торгуєте квитками. Тому для мене ви пріоритет номер один. Головний. Ви - та людина, з якою ми зв'яжемося. Якщо у нас будуть зайві квитки, ми з вами зв'яжемося", - сказав Геращенко, повідомляє ВВС.

В ході зустрічі, яка відбулася в одному з готелів близько Олімпійського парку на сході Лондона, Геращенко пояснив, що займається розповсюдженням квитків серед українських вболівальників, тренерів і чиновників. Однак після закінчення цього процесу він був готовий продати до 100 зайвих квитків. У відповідь на питання журналіста, який видавав себе за спекулянта, чи можна здійснити платіж шляхом банківського переказу, Геращенко відповів: "Якщо подумати, то коли це з'явиться, краще готівкові гроші. Можливо? Краще готівка, і закінчимо з цим. Я сподіваюся, що приїду 10 липня".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся