Віце-прем'єр-міністр України Б.Колесніков переніс інфаркт

Віце-прем'єр, міністр інфраструктури України Борис Колесніков сьогодні вранці переніс інфаркт. Про це повідомив його прес-секретар Юрій Громницький, передає радіо "Свобода".

Віце-прем'єр, міністр інфраструктури України Борис Колесніков сьогодні вранці переніс інфаркт. Про це повідомив його прес-секретар Юрій Громницький, передає радіо "Свобода".

"Сьогодні вранці Бориса Колеснікова доставили до клініки "Феофанія" (Київ), де йому діагностували інфаркт", - сказав прес-секретар, зазначивши, що після надання медичної допомоги стан пацієнта лікарі оцінюють як стабільний.

У зв'язку з хворобою, робочий візит віце-прем'єра в Брюссель, запланований на 25 січня, переноситься на іншу дату, про яку повідомлять пізніше.

 Під час цього робочого візиту Б.Колесніков мав намір обговорити питання підготовки до Євро-2012 з представниками Європейської комісії, провести презентацію в Європарламенті.

Нагадаємо, 5 січня ц.р. прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Б.Колесникову в 2011 р. завершити всі розпочаті інфраструктурні об'єкти, пов'язані з проведенням у Києві Євро-2012. "У поточному році ми повинні в основному завершити всі проекти, які забезпечать проведення Євро-2012, і без зупинки почати реалізацію нових проектів. Створити серйозний заділ для створення інфраструктурних об'єктів в наступні роки. За лічені роки наші автошляхи, розв'язки, залізні дороги, вокзали, аеропорти повинні мати  цілком європейський вигляд і бути повністю європейської якості. На цьому завданні повинен зосередитися віце-прем'єр-міністр, міністр інфраструктури Борис Колесніков", - заявив М.Азаров.

Відзначимо також, що 13 січня ц.р. Кабінет міністрів України збільшив фінансування підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу на 3,5 млрд грн - до 63 млрд 490,791 млн грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся