Вікторія Семеренко виборола срібло на етапі Кубку світу з біатлону

Українка Вікторія Семеренко виборола срібну медаль на етапі Кубку світу з біатлону у норвезькому Холменколлені.

Українка Вікторія Семеренко виборола срібну медаль на етапі Кубку світу з біатлону у норвезькому Холменколлені, повідомляє "Радіо Свобода".

Біатлоністка фінішувала другою у перегонах з масовим стартом на 12,5 км. Вона не припустилася жодної помилки під час стрільби, однак відстала від переможниці-німкені Сімони Хаусвальд на 14,7 секунди.

Третьою стала ще одна представниця Німеччини Магдалена Нойнер із відставанням від своєї співвітчизниці на 22,2 секунди.

До двацятки кращих за результатами цих перегонів увійшли ще дві українки: сестра Вікторії Валентина Семеренко не схибила під час стрільби і показала п'ятий результат, Оксана Хвостенко стала двадцятою з одним промахом.