Вертоліт внутрішніх військ МВС розбився в Кіровоградській обл.: Загинули п'ятеро людей

Сьогодні, 25 грудня, на аеродромі Олександрія в Кіровоградській області розбився вертоліт Мі-8 внутрішніх військ МВС України. В результаті аварії загинули п'ятеро людей.

Сьогодні, 25 грудня, на аеродромі Олександрія в Кіровоградській області розбився вертоліт Мі-8 внутрішніх військ МВС України. В результаті аварії загинули п'ятеро людей. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Авіакатастрофа сталася близько 16:00.

"При невідомих обставинах вертоліт Мі-8 після набору висоти почав раптово знижуватися, що призвело до зіткнення із землею", - сказано в повідомленні.

Читайте також: В результаті катастрофи військового літака в Казахстані ніхто не вижив

За невідомих обставин вертоліт Мі-8 після набору висоти почав раптово знижуватися, що призвело до падіння.

Під час аварії трагічно загинули три члени екіпажу вертольота і два спеціалісти з наземного обслуговування авіаційної техніки. За даними МВС, на місці працює слідчо-оперативна група.

З метою вивчення обставин події в МВС створена спеціальна комісія на чолі із заступником міністра МВС Віктором Ратушняком.

Нагадаємо, раніше сьогодні у Казахстані зазнав катастрофи військовий літак АН-72.

Катастрофа сталася о 18 годині 55 хвилин за місцевим часом в 20 км від аеропорту міста Шимкент. Розбився відомчий літак Прикордонної служби КНБ РК, що виконував рейс Астана - Шимкент. За попередніми даними, в катастрофі ніхто не вижив.

На борту повітряного судна знаходилися сім членів екіпажу і 20 військовослужбовців, в тому числі виконуючий обов'язки глави Прикордонної служби Казахстану полковник Турганбек Стамбеков.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top