Чудовий поєдинок збірних Іспанії та Італії завершився нічиєю (відео)

Проти чудової атакуючої технічної та комбінаційної гри Іспанії збірна Італії відповіла різким і швидким футболом. Італійці відкрили рахунок - Ді Натале реалізував вихід один на один. Іспанці відповіли прекрасною комбінацією, яку завершив Фабрегас. У підсумку, 1:1.

Іспанія - Італія 1:1
: Фабрегас, 64 - Ді Натале, 61
Іспанія: Касільяс, Арбелоа, Піке, Серхіо Рамос, Хорді Альба, Бускетс, Хабі Алонсо, Хаві, Іньєста, Сілва (Хесус Навас, 65), Фабрегас (Торрес, 74)
Італія: Буффон, К'єлліні, Бонуччі, Де Россі, Маджо, Пірло, Маркізіо, Мотта (Ночеріно, 90), Джаккерини, Балотеллі (Ді Натале, 56), Кассано (Джовінко, 65)

Наставник збірної Іспанії Вісенте дель Боске здивував усіх, не виставивши в основному складі жодного чистого форварда - трійку нападу склали Давид Сільва, Фабрегас і Андрес Інієста. В іншому розстановка діючих чемпіонів світу і Європи сюрпризів у собі не несла. У "скуадри адзурри" в центрі оборони, як і очікувалося, діяв номінальний півзахисник Даніеле Де Россі. Дует нападників склали Антоніо Кассано і Маріо Балотеллі, а позицію лівого півзахисника зайняв Емануеле Джаккерини, дебютант міжнародної арени.

Чотири роки тому суперники зустрілися в 1/4 фіналу першості континенту, і тоді "фурія роха" вирвала перемогу лише в серії пенальті. Збірна Іспанії була явним фаворитом і цього разу, тоді як італійці до матчу говорили, що їх абсолютно влаштовує статус аутсайдера, який повинен допомогти їм проявити себе у всій красі. Дебют дійсно залишився за дружиною дель Боске, а апеннінці з перших хвилин стали демонструвати фірмовий катеначо.

Візитною карткою іспанців є комбінаційні мережива, і піренейці щосили плели їх поблизу володінь Джанлуїджі Буффона. На дев'ятій хвилині після розіграшу кутового добре приклався по м'ячу Сільва - м'яч просвистів поблизу лівої "дев'ятки". Збірна Італії відповіла небезпечним штрафним ударом вічного Андреа Пірло, однак Ікер Касільяс у відчайдушному кидку витягнув м'яч з нижнього кута. Перший гольовий момент відбувся в середині тайму, коли Кассано ледь не потрапив у дальній кут після проникаючої пасу Пірло.

Відчутна перевага була на боці чемпіонів, проте Буффон практично не торкався м'яча. Атаки італійців виходили гостріше, і за десять хвилин до перерви цілком міг відзначитися Клаудіо Маркізіо, якби не пробив прямо в Касільяса. Тут же чергову жовту картку заробив Балотеллі, навіщось порушивши правила на чужій половині поля. Наприкінці першої 45-хвилинки в вигідних ситуаціях сплохували Фабрегас і Інієста.

Касільяс ж зробив черговий шикарний сейв після удару Тьяго Мотти з "другого поверху". З упевненістю можна було сказати, що рішення дель Боске грати без номінального центрфорварда себе не виправдало - збірна Іспанії виглядала відверто блідо вкінці своїх комбінацій.

Другий тайм почався з взаємних загроз - Інієста бив після передачі Фабрегаса з гострого кута, але Буффон кінчиками пальців дотягнувся до м'яча. Тут же Серхіо Рамос втратив м'яч на своїй половині, Балотеллі обікрав його, вийшов один на один з Касильясом, але забарився, а Рамос встиг повернутися назад і реабілітуватися за свою помилку. Чезаре Пранделлі миттєво відреагував на цю помилку форварда "Манчестер Сіті", замінивши його на Ді Натале.

У минулій серії А нападаючий "Удінезе" забив 23 м'ячі, і вже через п'ять хвилин після появи на полі він довів свій клас. Знову відзначився Пірло, що зробив чергову філігранну передачу, а Ді Натале відправив м'яч повз Касільяса - 1:0. Однак раділи тифозі недовго. Пройшло буквально три хвилини, і пасом врозріз у виконанні Сільви майстерно скористався Фабрегас.

Тепер йшла вже відкрита гра. Забивши по голу, обидві команди відчули смак крові і явно не хотіли задовольнятися нічиєю. Так, на 73-й хвилині лівий захисник Хорді Альба бив з льоту після флангової передачі, але м'яч пройшов повз ствір. Майже відразу ж міг відзначитися вийшовший на заміну Фернандо Торрес, який занадто далеко відпустив від себе м'яч - Буффон виступив у ролі ліберо, своєчасно вибігши з воріт.

Небезпечні моменти виникали один за іншим, і ось вже Ді Натале упустив шанс оформити дубль, неточно пробив з льоту після закиду за спину Жерара Піке. В останні десять хвилин двічі вкрай невдало зіграв Торрес. Спершу форвард "Челсі", який начебто набрав форму наприкінці сезону, не зміг віддати точний пас партнеру, який перебував у забійній позиції. Незабаром він не потрапив в створ із-за меж штрафної, перекидаючи м'яч залишившого свої володіння Буффона. Нічия, думається, в тій чи іншій мірі влаштувала обидві команди, які продовжать боротьбу на Євро в четвер.

Додамо, що другий матч у группі С почнеться в 21:45. Збірна Хорватії поміряється силами з Ірландією.