Британія готується до 60-річчя правління Єлизавети II (фото, відео)

В цьому році 2 червня виповнюється 60 років від дня початку правління Великобританією Королеви Єлизавети II. Діюча Королева Англії Єлизавета Олександра Марія зійшла на престол 2 червня 1953 після смерті короля Георга IV.

В цьому році 2 червня виповнюється 60 років від дня початку правління Великобританією Королеви Єлизавети II. Діюча Королева Англії Єлизавета Олександра Марія зійшла на престол 2 червня 1953 після смерті короля Георга IV. Англійське уряд вирішив пишно відзначити річницю, для чого ретельно прикрашають місця святкування. На вулиці виносяться довгі столи, за якими сусіди ввечері зберуться на традиційне для англійців чаювання і вечірки. Один з найбільших святкових столів - на 500 осіб - буде в центрі Лондона на вулиці Пікаділлі. Кульмінацією свята в неділю, 3 червня, стане спуск по Темзі флотилії з тисячі човнів і судів на чолі з Королевою та іншими членами королівської сім'ї.

Завершаться так звані "діамантові вихідні" 5 червня проходженням в Лондоні каретної процесії монарха і урочистої службою в кафедральному Соборі Святого Павла.

Крім цього ВВС покаже напередодні, в п'ятницю ввечері, документальний фільм, де будуть раніше невідомі зйомки, включаючи домашнє відео королівської сім'ї.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся