Валерій Газзаєв став директором оргкомітету чемпіонату СНД

Головний тренер і президент "Аланії" Валерій Газзаєв став директором оргкомітету чемпіонату СНД.

Головний тренер і президент "Аланії" Валерій Газзаєв став директором оргкомітету чемпіонату СНД.

Про це сам Газзаєв розповів в ефірі телеканалу "Наш футбол".

"Чемпіонат СНД цікавіший для російських, українських, білоруських, вірменських і казахстанських клубів. До чемпіонату Росії ж інтерес падає. Зараз створюється потужна ліга, рівень якої буде вище. Ми не збираємося ламати чемпіонат Росії. Навпаки, зробимо його сильніше. Потрібно вирішити безліч питань: налагодити роботу з національними федераціями, визначитися з форматом чемпіонату, представництвом в єврокубках, формуванням першого дивізіону і молодіжного чемпіонату. Коли вирішимо ці питання, звернемося до міжнародних федерацій. Що стосується інфраструктури, в Росії до чемпіонату світу з'являться зручні стадіони. Матчі російських і українських команд будуть викликати великий інтерес. У новій лізі клуби зможуть більше заробляти за рахунок телебачення", - розповів Газзаєв в ефірі "НТВ Плюс".

У наглядову раду оргкомітету увійшли президент ЦСКА Євген Гінер, власник "Анжі" Сулейман Керімов, президент "Зеніту" Олександр Дюков і РФПЛ Сергій Прядкін.

Читайте також: Back to USSR: Як буде виглядати теоретичний "чемпіонат СНД"

Нагадаємо, ідею чемпіонату СНД запропонував глава "Газпрому" Олексій Міллер і підтримали керівники провідних клубів Росії.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top