ua en ru

В.Ющенко звільнив В.Матчука з посади голови Рівненської обл.

Автор: RBC.UA
Президент України Віктор Ющенко звільнив Віктора Матчука з посади голови Рівненської обласної державної адміністрації (ОДА) у зв'язку з обранням його народним депутатом України.

Президент України Віктор Ющенко звільнив Віктора Матчука з посади голови Рівненської обласної державної адміністрації (ОДА) у зв'язку з обранням його народним депутатом України.

Відповідний указ від 12 лютого 2010 р. № 160/2010 розміщений на офіційному сайті глави держави.

Раніше 5 лютого В.Ющенко підписав указ № 116/2010 про відставку голови Харківської обласної державної адміністрації Арсена Авакова відповідно до частини десятої статті 118 Конституції України.

4 лютого ц.р. В.Ющенко підписав указ № 101/2010 "Про звільнення В.Бондаря з посади голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації». Напередодні підписання президентського указу, 3 лютого ц.р., Дніпропетровська обласна рада на позачерговій сесії висловила недовіру В.Бондарю, звинувативши його у використанні адмінресурсу перед другим туром президентських виборів в агітації за кандидата в Президенти України Юлію Тимошенко. Депутати також звинуватили керівника облдержадміністрації у неналежній роботі на посаді, в спаді виробництва в регіоні, зростанні безробіття, підвищенні цін і погіршенні умов життя населення.

Як уже повідомлялося, голова Полтавської обласної державної адміністрації (ОДА) Валерій Асадчев пообіцяв написати заяву про відставку у день інавгурації нового Президента України. Раніше В.Асадчев заявляв, що він готовий піти у відставку у разі програшу В.Ющенка на президентських виборах.

Нагадаємо, Віктор Матчук був призначений головою Рівненської облдержадміністрації 18 травня 2006 р. указом Президента України Віктора Ющенка. Він змінив на посаді Василя Червонія.