Парламентська коаліція блоків "Наша Україна - Народна Самооборона" і БЮТ буде об'єднана навколо мети, а не портфелів. Про це заявив Президент України Віктор Ющенко під час регіонального телемосту під назвою "Завдання для майбутнього уряду" у Львові.
За словами Глави держави, завданням номер один є об'єднання навколо національних пріоритетів і внесення політичної стабільності. "Друга теза - як захистити українську мову як єдину державну.
Парламентська коаліція блоків "Наша Україна - Народна Самооборона" і БЮТ буде об'єднана навколо мети, а не портфелів. Про це заявив Президент України Віктор Ющенко під час регіонального телемосту під назвою "Завдання для майбутнього уряду" у Львові.
За словами Глави держави, завданням номер один є об'єднання навколо національних пріоритетів і внесення політичної стабільності. "Друга теза - як захистити українську мову як єдину державну. Питання єдності нації, європейської інтеграції, секторних програм", - сказав В.Ющенко.
Президент зазначив, що в 2006 р. "парламентську "оранжеву коаліцію" роз'єднали дуже високі приватні амбіції, яким важко було утриматися в параметрах національного пріоритету.
За словами В.Ющенка, єдина коаліція, яка може дати перспективу нації, - коаліція демократичних сил. Він підкреслив, що між демократичними силами повинні бути сформовані прозорі відносини, узяті уроки з минулого і сформована коаліція.
Президент також заявив, що підтримує підписання угоди про співпрацю між блоками "Наша Україна - Народна Самооборона" і БЮТ.
Як повідомлялося, БЮТ і "Наша Україна - Народна Самооборона" мають намір підписати додаткову угоду про співпрацю на 7 років, яка передбачає формування нової демократичної більшості та уряду, а також загальні дії під час президентської кампанії. Документ планувалося підписати до 30 вересня.
Як відомо, перша угода про співпрацю БЮТ з "Нашою Україною" була підписана у Верховній Раді ще в лютому ц.р. Три частини документу багато в чому повторювали тексти попередніх угод цих політичних сил, підписаних, зокрема, після парламентських виборів-2006. У документі містилися програмні основи загальної діяльності у ВР щодо формування коаліції після дострокових парламентських виборів.
Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: