В Японії померла найстаріша людина на планеті

Сьогодні стало відомо про смерть найстарішої людини на планеті, японки Ками Тієн, повідомляє AP, передає РБК.

Сьогодні стало відомо про смерть найстарішої людини на планеті, японки Ками Тієн, повідомляє AP, передає РБК.

 К.Тієн померла в неділю в будинку для старих людей на острові Окінава. Вона не дожила тиждень до свого 115-го дня народження. Японка, яка народилася 10 травня 1895р., пожила аж в трьох сторіччях. Рідні прагнули берегти стару мешканку планети від преси і не підпускати ЗМІ до подробиць її життя.

 В Японії проживає велика частина світових довгожителів. Більше 40 тисяч японців перетнули 100-річний віковий рубіж, згідно з урядовою доповіддю. Більше 86% з них складали жінки.

 Згідно з прогнозами ООН, до 2050р. число сторічних жителів Японії досягне майже 1 млн людей.

Тепер найстарішою людиною на планеті є 114-річна Ежені Бланшар. Француженка народилася 16 лютого 1896 р.

 Нагадаємо, до К.Тієн найстарішою  мешканкою Землі була Гертруда Бейнс. Вона прожила 115 років і 158 днів. Г.Бейнс була останньою людиною на Землі, яка народилася в 1894 році. Не дивлячись на артрит, через який вона практично не могла ходити, її стан, враховуючи вік, був не найгіршим. Напередодні 115-го дня народження вона потрапила до лікарні, але достатньо швидко видужала.

Цікаво, що темношкіра Г.Бейнс пережила всіх своїх родичів. Її єдина дочка померла в 1927 році від тифу. Г.Бейнс розповідала, що більше всього вона любила яєчню з беконом і численні телешоу на зразок скандальної програми Джері Спрінгера. При цьому вона практично не цікавилася політикою. За все життя вона двічі сходила на вибори. У 1960 році вона проголосувала за Джона Кеннеді, а в 2008р. - за Барака Обаму.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся