В. Янукович: В 2010 р. Україна планує отримати від приватизації 10 млрд грн

Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з представниками американських ділових кіл заявив, що Україна в 2010 р. планує отримати від приватизації 10 млрд грн.

Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з представниками американських ділових кіл заявив, що Україна в 2010 р. планує отримати від приватизації 10 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба Президента України.
За прогнозом В.Януковича, в 2010 р. економіка України може зрости на 3-6%. У найближчі 10 років Україні потрібно 70 млрд дол. для модернізації економіки, також зазначив Президент України. Він окремо наголосив на важливості розробки плану соціально-економічного розвитку України до 2020 р.
В.Янукович висловив сподівання, що держбюджет України буде прийнятий вже найближчим часом - у квітні.
Крім того, Президент відзначив, що в Україні готові створювати сприятливі умови для інвесторів. "Ми будемо створювати Агентство із залучення інвестицій, а також муніципальні агентства, які будуть відпрацьовувати свої регіональні програми", - сказав він.
На думку Президента України, перспективними для інвесторів, зокрема, можуть бути такі об'єкти, як "Укртелеком", "Луганськтепловоз", підприємства теплової енергетики і т.п.
Президент окремо відзначив зацікавленість української сторони в реалізації інфраструктурних інвестиційних проектів. Йдеться, зокрема, про розвиток транспортної сфери і реформування у галузі енергозабезпечення.
В.Янукович повідомив, що Україна стала учасником світового руху з нерозповсюдження ядерних матеріалів, а також прийняла рішення про перехід вітчизняних ядерних реакторів з високозбагаченого на низькозбагачений уран.
Нагадаємо, в минулому році Україна планувала отримати від приватизації 8.5 млрд грн, а насправді доходи від продажу державного майна не досягли і 800 млн грн. У 2008 р. доходи були вдвічі менше.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся