В.Янукович затвердив положення про Адміністрацію Президента

Президент України Віктор Янукович затвердив положення про Адміністрацію Президента України. Про це йдеться в указі Президента України № 504/2010. від 2 квітня 2010 р.

Президент України Віктор Янукович затвердив положення про Адміністрацію Президента України. Про це йдеться в указі Президента України № 504/2010. від 2 квітня 2010 р.

"Основними завданнями Адміністрації є організаційне, правове, консультативне, інформаційне, експертно-аналітичне та інше забезпечення здійснення Президентом України визначених Конституцією України повноважень", - йдеться в указі.

Адміністрація Президента, відповідно до покладених на неї завдань, здійснює, зокрема, аналіз політичних, економічних, соціальних, гуманітарних та інших процесів, що відбуваються в Україні і світі, готує за його результатами для подання на розгляд Президентові України пропозиції з питань формування та реалізації внутрішньої і зовнішньої політики держави, спрямованої на забезпечення додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина, державного суверенітету, територіальної цілісності України.

Адміністрація для виконання покладених на неї завдань має право в установленому порядку одержувати інформацію, документи і матеріали від державних органів та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій усіх форм власності та їх посадових осіб; користуватися інформаційними базами даних державних органів, державними, в тому числі урядовими, системами зв'язку і комунікацій, мережами спеціального зв'язку та іншими технічними засобами.

До складу Адміністрації входять: глава Адміністрації Президента України; два перші заступники глави Адміністрації Президента України, в тому числі перший заступник Глави Адміністрації Президента України - Представник Президента України у Конституційному суді України; сім заступників глави Адміністрації Президента України, в тому числі заступник глави Адміністрації Президента України - керівник Головного управління з питань судової реформи та судоустрою, заступник глави Адміністрації Президента України - керівник Головного управління Державного протоколу та церемоніалу, заступник глави Адміністрації Президента України - керівник Головного управління з питань регіональної та кадрової політики, заступник глави Адміністрації Президента України - керівник Головного управління документального забезпечення; прес-секретар Президента України; радники Президента України; прес-служба, головні управління, управління, режимно-секретний відділ, які є самостійними структурними підрозділами Адміністрації.
Глава Адміністрації Президента України в межах своєї компетенції видає розпорядження.
Глава Адміністрації Президента України несе персональну відповідальність за виконання покладених на Адміністрацію завдань.
У разі тимчасової відсутності глави Адміністрації Президента його повноваження виконує один із його перших заступників або один із його заступників, на якого тимчасове виконання повноважень покладено відповідним рішенням глави Адміністрації Президента України.
Працівники Адміністрації є державними службовцями.

Нагадаємо, 25 лютого ц.р. В.Янукович підписав указ про створення Адміністрації Президента України і ліквідацію Секретаріату Президента України. Главою Адміністрації Президента був призначений Сергій Льовочкін.

18 березня ц.р. В.Янукович підписав указ про питання Адміністрації Президента України, відповідно до якого була затверджена гранична чисельність працівників відомства в кількості 424 штатних одиниць, а також визначена структура Адміністрації Президента.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся