ru ua

В.Янукович доручив розробити інвестпрограму залучення коштів до Євро-2012

Автор: RBC.UA
Президент України Віктор Янукович сьогодні під час робочої зустрічі з віце-прем'єр-міністром з питань Євро-2012 Борисом Колесніковим доручив розробити інвестиційну програму залучення коштів для підготовки до чемпіонату.

Президент України Віктор Янукович сьогодні під час робочої зустрічі з віце-прем'єр-міністром з питань Євро-2012 Борисом Колесніковим доручив розробити інвестиційну програму залучення коштів для підготовки до чемпіонату. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"На даний момент багато розмов про те, що ми будемо фінансувати Євро-2012 за рахунок державного бюджету. Я хотів би, щоб ви запропонували інвестиційну програму і знайшли можливість залучення кредитів для фінансування цього надважливого державного заходу", - підкреслив В.Янукович.

"Я добре розумію, що ми сьогодні вже відстаємо від графіка підготовки, і тому повинні приймати неординарні заходи, щоб підняти будівництво і стадіонів, і доріг, і готелів, і, взагалі, всієї інфраструктури", - додав він.

У свою чергу Б.Колесніков зазначив, що урядова делегація за останні дні вивчила ситуацію в містах, які прийматимуть Євро-2012, і фахівцям потрібно ще трохи часу, щоб дати детальну й об'єктивну оцінку тому, як просуваються роботи.

Він також поінформував Президента про інші напрямки залучення коштів на підготовку до європейського футбольного форуму. Зокрема, йшлося про програму випуску облігацій, а також про заплановане з 1 вересня запровадження єдиної державної лотереї, всі кошти від якої підуть на погашення боргів по Євро-2012, а також безпосередньо на спортивні об'єкти.

Б.Колесніков повідомив, що у квітні в Києві планується провести круглий стіл, на який будуть запрошені представники світових готельних мереж для обговорення проблем роботи в Україні готельного бізнесу, стан якого на сьогодні чи не найбільша проблема в ході підготовки до Євро-2012.

Нагадаємо, вчора Б.Колесніков заявив, що ВР у найближчі 2 тижні має прийняти закон про нульову ставку податку на прибуток для всіх готелів, які будуть побудовані в Україні в найближчі 10 років.

Він також повідомив, що 19 квітня на всіх будівельних об'єктах, пов'язаних з Євро-2012, будуть представники Кабінету міністрів України. Б.Колесніков сказав, що це будуть іноземні висококваліфіковані інженери, які щодня будуть інформувати уряд про хід підготовки на всіх будмайданчиках, як стадіонів, так і аеропортів.

Додамо, що 5 березня ц.р. уряд виділив додатково 100 млн грн. на реконструкцію НСК "Олімпійський". Всього на реконструкцію НСК "Олімпійський" в 2010 р. зі стабфонду виділено 350 млн грн. На початок березня ц.р. на реконструкцію стадіону, на якому буде проведено фінальний матч Євро-2012, було виділено понад 1 млрд грн.