В.Янукович ліквідував ряд міжвідомчих органів

Президент України Віктор Янукович підписав 2 квітня ц.р. ряд указів і розпоряджень про ліквідацію міжвідомчих та експертних комісій, національних і координаційних рад, робочих груп.

Президент України Віктор Янукович підписав 2 квітня ц.р. ряд указів і розпоряджень про ліквідацію міжвідомчих та експертних комісій, національних і координаційних рад, робочих груп.

Тексти відповідних документів оприлюднені на сайті глави держави.

Зокрема, глава держави ліквідував Національний центр з питань євроатлантичної інтеграції України, Міжвідомчу комісію з питань підготовки України до вступу до НАТО, Міжвідомчу робочу групу з питань протидії корупції, Міжвідомчу робочу групу з питань протидії контрабанді та порушенням митних правил, Міжвідомчу експертну групу з питань розвитку ринку капіталу в Україні, Міжвідомчу робочу групу з питань ціноутворення на лікарські засоби і вироби медичного призначення, державних закупівель і реєстрації лікарських засобів, робочу групу з питань будівництва доступного житла в Україні, робочу групу з підготовки пропозицій щодо розвитку місцевого самоврядування, робочу групу з розроблення концепції вдосконалення законодавства з питань приватизації, а також Експертну групу з підготовки проектів міжнародних договорів України про правові відносини і правову допомогу в цивільних і кримінальних справах.

Також ліквідовані Національна конституційна рада, Політична рада при Президентові, Національна рада з питань взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування, Національна рада з питань науки, інновацій тастабільного розвитку України, Національна рада з питань охорони здоров'я населення, Національна рада з питань культури і духовності, Національна рада з питань фізичної культури і спорту, Національна рада з питань становлення і розвитку молоді, Рада громадськості, Рада з питань етнонаціональної політики, Рада з питань створення культурно-творчого і музейного комплексу "Мистецький арсенал", Національна рада з питань добродійності «Зігрій любов'ю дитину».

Ліквідовані також Координаційна рада з питань державної служби, Координаційна рада з питань функціонування ринку цінних паперів, консультативна рада з питань розвитку сільського господарства та сільських територій, Координаційна рада з проблем ВІЛ-інфекції/СНІДУ, туберкульозу і наркоманії.

Президент ліквідував також робочу групу з опрацювання уніфікованих вимог щодо оцінки діяльності Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Указами глави держави ліквідовані також Національна комісія зміцнення демократії і затвердження верховенства права, Національна комісія з утвердження свободи слова і розвитку інформаційної сфери, Комісія з опрацювання та комплексного вирішення питань реалізації державної політики у сфері раціонального використання та охорони земель, Комісія з розробки проекту концепції реформування системи органів Міністерства внутрішніх справ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся