В.Вощевський призначений головою Укравтодору

Кабмін України призначив Валерія Вощевського головою Державної служби автомобільних доріг України (Укравтодор). Про це йдеться в розпорядженні уряду № 685-р від 29 березня 2010 р.

Кабмін України призначив Валерія Вощевського головою Державної служби автомобільних доріг України (Укравтодор). Про це йдеться в розпорядженні уряду № 685-р від 29 березня 2010 р.

В.Вощевський в 2006 р. був обраний народним депутатом від Блоку Литвина. До призначення головою Укравтодору, обіймав посаду голови правління державної акціонерної компанії "Автомобільні дороги України", яка входить в структуру Укравтодору.

Нагадаємо, що 17 березня ц.р. попередник В.Вощевського Вадим Гуржос, який обіймав цю посаду з 2008 р., написав заяву про відставку.

"Укравтодор" було створено в 2001 р. як центральний орган виконавчої влади, який керує автомобільними дорогами загального користування (до них не належать вулиці міст і населених пунктів).

Основними завданнями "Укравтодору" є, зокрема, підготовка пропозицій щодо формування державної політики у сфері дорожнього господарства та забезпечення її реалізації, розробка та реалізація стратегії розвитку дорожнього господарства, здійснення держрегулювання і контролю у сфері дорожнього господарства, держуправління автодорогами.

Також одним з основних завдань "Укравтодору" є організація будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автодоріг, відповідного інженерного облаштування, об'єктів дорожнього сервісу та інших споруд.

"Укравтодор" очолює голова, якого призначає і звільняє з посади Кабмін за поданням прем'єр-міністра.

Пропозиції прем'єр-міністра щодо призначення та звільнення голови вносить міністр транспорту і зв'язку.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся