В Україні завершилося голосування в другому турі президентських виборів

В Україні завершилося голосування в другому турі виборів Президента.

В Україні завершилося голосування в другому турі виборів Президента.

Активність виборців 159 територіального виборчого округу станом на 20:00 складає 69,22%.

Зокрема, найвища активність зафіксована у Тернопільській - 79,81%, найменша - у Закарпатській області - 56,35%.

Дані не надійшли тільки з Чернівецької області.

Виборчі ділянки в Україні відкрилися сьогодні в 08:00 за місцевим часом і працювали до 20:00. Кількість виборчих ділянок досягає 33,5 тис. Проголосувати могли 36,6 млн українських громадян. З метою сприяння громадянам в реалізації конституційного права в день другого туру виборів Президента України Міністерством внутрішніх справ була організована робота паспортних столів в посиленому режимі.

Голосування в другому турі виборів Президента України проходило на 29 закордонних ділянках. Першою відкрилася закордонна виборча ділянка в Австралії, а потім почалося голосування у Владивостоку, Сеулі (Корея), Токіо (Японія), Китаї, Сінгапурі, Малайзії, Таїланді, В'єтнамі.

Міжнародні спостерігачі відзначили високий рівень виборчого процесу в Україні, повідомив сьогодні голова МЗС України Петро Порошенко. "Група спостерігачів ОБСЄ, включаючи міжнародних спостерігачів Парламентської асамблеї НАТО, Парламентської асамблеї Ради Європи, відзначають, що не дивлячись на окремі дрібні порушення, в цілому відзначають високий рівень організації виборчого процесу", - сказав П.Порошенко. Він повідомив, що спостерігачі від СНД також відзначають високий рівень проведення виборів в Україні.

 Відзначимо, вибори українського Президента в 2010 р. вперше проходять з використанням електронного реєстру виборців, за допомогою якого можна легко дізнатися, скільки разів і де проголосував той або інший громадянин.

 Нагадаємо, за даними ЦВК, явка на першому турі виборів Президента України, який проходив 17 січня,  склала 66,76%, що в абсолютних цифрах складає 24 млн 588 тис. 264 виборці. Відзначимо, що на виборах в 2004 р. явка склала 74,92%, а в 1999 р. - 73,8%.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся