В.Янукович не прийшов на теледебати з Ю.Тимошенко

Кандидат в Президенти України Віктор Янукович не прийшов у понеділок на теледебати зі своїм конкурентом Юлією Тимошенко, які о 20:00 почалися на Першому Національному телеканалі.

Кандидат в Президенти України Віктор Янукович не прийшов у понеділок на теледебати зі своїм конкурентом Юлією Тимошенко, які о 20:00 почалися на Першому Національному телеканалі.

При цьому ведучий заявив, що, згідно з положенням Центральної виборчої комісії, якщо одного з учасників дебатів немає на дебатах, його час може використовувати конкурент. Таким чином, з виділених 100 хвилин на дебати, Ю.Тимошенко змогла виступити 96 хвилин - 4 хвилини було виділено для ведучого.

У ході свого виступу кандидат в Президенти України Ю.Тимошенко заявила, зокрема, що у разі обрання її Президентом країни має намір докорінно змінити систему грошово-кредитної політики. "Ми будемо міняти систему грошово-кредитної політики і відсотків по кредитах, в тому числі і для аграрного сектору... Я зміню докорінно цю політику", - сказала вона.

Також Ю.Тимошенко пообіцяла після перемоги на президентських виборах стабілізувати курс гривні і встановити його на рівні  6,-6,5 грн/долл. "Курс буде на рівні не більше, ніж на 30% дешевше, ніж у докризовий час", - заявила вона.

Нагадаємо, раніше ЦВК призначила теледебати між кандидатами, які пройшли в другий тур виборів Президента України, Юлією Тимошенко і Віктором Януковичем, на 1 лютого 2010 р. На своєму засіданні 22 січня ЦВК внесла зміни до положення про порядок проведення теледебатів, затверджене 1 грудня 2009 р., що визначало, що теледебати перед другим туром відбудуться 5 лютого, і призначила їх на 1 лютого.

Раніше лідер Партії регіонів України В.Янукович заявляв, що не має наміру брати участь в теледебатах з прем'єр-міністром України Ю.Тимошенко перед другим туром виборів Президента.

У свою чергу, кандидат в Президенти Ю.Тимошенко закликала В.Януковича ще в переддень першого туру виборів, 15 січня 2010 р., взяти участь в телевізійних дебатах. "Я зараз хочу ще раз кинути йому рукавичку і викликати на дебати 15 січня... Якщо він не з'явиться, він не має права претендувати на найвищу посаду в державі", - сказала Ю.Тимошенко.

Участь у теледебатах за законом не є обов'язковою.

Другий тур виборів Президента України пройде в неділю, 7 лютого 2010 року. У першому турі, що відбувся 17 січня ц.р., лідер Партії регіонів Віктор Янукович набрав 35,32% голосів, діючого прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко підтримали 25,05% виборців.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся