У Туріні розіграють чотири комплекти медалей

Українські спортсмени сьогодні боротимуться за олімпійські медалі по біатлону, лижним гонкам, санному спорту і гірським лижам. Про це повідомляється на офіційному сайті Олімпіади.

Українські спортсмени сьогодні боротимуться за олімпійські медалі по біатлону, лижним гонкам, санному спорту і гірським лижам. Про це повідомляється на офіційному сайті Олімпіади. Іван Білосюк і Віталій Марців боротимуться за медалі по лижних гонках в командному забігу в 10:40. Марина МалецьЛісогор боротиметься за медаль по лижних гонках в командному забігу в 10:00. В`ячеслав Деркач боротиметься за медаль по біатлону в спринті на дистанції 10 км. в 13:30. Микола Ськрябін боротиметься за медалі по гірських лижах в 12:00 і 17:00. Лілія Лудан і Наталія Якушенко боротимуться за медалі по санному спорту в одиночній програмі в 16:00. Сьогодні ж Антон Ковалевській візьме участь в проміжних чоловічих одиночних змаганнях по фігурному катанню. Нагадаємо, що Національний олімпійський комітет визначив 53 спортсменів для участі в 20-х Олімпійських зимових іграх, які проходять в Турині (Італія) з 10 по 26 лютого. Олімпійська програма включає 15 видів спорту: біатлон, бобслей, лижне двоєборство, керлінг, фристайл, хокей, фігурне катання, ковзанярський спорт, стрибки на лижах з трампліну, гірськолижний спорт, лижні гонки, шорт-трек, ськелетон, санний спорт, сноуборд. В ході Олімпіади будуть розіграно 84 комплекти медалей, за які змагатимуться 2,5 тис. спортсменів. На Олімпійських зимових іграх в Норвегії в 1994 р. Україна виграла 2 медалі, в Японії в 1998 р. - 1 медаль, в США в 2002 р. - жодної медалі. На нинішній Олімпіаді українські спортсмени ще не завоювали жодної медалі.