У перший день Параолімпійських ігор збірна України завоювала 5 нагород

У перший день змагань Х зимових Параолімпійських ігор українська збірна завоювала 5 нагород (2 золота, 1 срібло, 2 бронзи), завдяки чому займає другу позицію в неофіційному медальному заліку після Росії, повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.

Перше золото команді у гонці з переслідуванням на дистанції 2,4 км (біатлон) завоювала Олена Юрковська, яка впевнено трималася на дистанції, відчуваючи себе справжнім лідером.

Віталій Лук'яненко завоював золоту нагороду на дистанції 3 км в гонці переслідування.

У загальному неофіційному заліку паралімпійська команда України 13 березня ц.р. стала другим за кількістю золотих нагород і за загальною кількістю нагород серед всіх країн-учасників, які завоювали нагороди. Таких країн на сьогодні шість: Росія (3 золота, 3 срібла, 2 бронзи), Україна (2 золота, 1 срібло, 2 бронзи), Німеччина (1 золото), у Фінляндії, Норвегії по одній срібній медалі; у Білорусії і США -- по одній бронзовій нагороді.

Сьогодні спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору будуть відпочивати, а спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату будуть боротися за перемогу на великій дистанції в лижних гонках (чоловіки - 15 км, жінки - 10 км).