ua en ru

У Норвегії через витік з нафтоплатформи евакуйовано 217 людей

18:26 24.05.2008 Сб
2 мин
У Норвегії з нафтової платформи в Північному морі, що належить нафтогазовій компанії StatoilHydro, через витік нафти евакуйовано 217 людей. Про це говориться в повідомленні компанії. Представники StatoilHydro назвали ситуацію "серйозною", пояснивши, що співробітники

У Норвегії з нафтової платформи в Північному морі, що належить нафтогазовій компанії StatoilHydro, через витік нафти евакуйовано 217 людей. Про це говориться в повідомленні компанії. Представники StatoilHydro назвали ситуацію "серйозною", пояснивши, що співробітники виконували роботу на одному з валів платформи в той час, коли стався витік. Двоє з працівників постраждали. Причини витоку поки невідомі. У грудні 2006 р. Hydro (43,8% володіє держава) і Statoil (76,3% - у держави) домовилися про злиття нафтогазового бізнесу і створення об'єднаної компанії StatoilHydro. Сума операції склала понад 30 млрд дол. У структурі власності об'єднаної компанії акціонерам Hydro належить 32,7%, акціонерам Statoil - 67,3%. Таким чином, близько 62,5% акцій об'єднаної компанії належить державі. Об'єм видобутку об'єднаної компанії в 2007 р. склав 1,9 млн бар./добу, а підтверджені запаси нафти і газу - 6,3 млрд бар. у нафтовому еквіваленті. Нагадаємо, чистий прибуток StatoilHydro, утвореною в результаті злиття Statoil і Hydro, в I кварталі 2008 р. виросла на 61% - до 16,04 млрд норвезьких крон (2,04 млрд євро). Виручка StatoilHydro за I квартал 2008 р. виросла на 33% і склала 159,18 млрд норвезьких крон (20,24 млрд євро).

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: