В Москві помер відомий ведучий Р.Трахтенберг

П'ятниця 20 листопада 2009 20:09
Автор: RBC.UA
 В Москві помер відомий теле- і радіоведучий Роман Трахтенберг, передає радіостанція "Маяк". Повідомляється, що Р.Трахтенбергу стало погано під час ефіру. Помер він в машині "швидкої допомоги".

 В Москві помер відомий теле- і радіоведучий Роман Трахтенберг, передає радіостанція "Маяк". Повідомляється, що Р.Трахтенбергу стало погано під час ефіру, помер він в машині "швидкої допомоги".

Роману Трахтенбергу стало погано прямо під час прямого ефіру на радіо "Маяк". Лікарі діагностували у радіоведучого, який втратив свідомість на робочому місці, кардиошок. Лікарі намагалися відкачати шоумена, але він помер у них на руках.

"В п'ятницю Роман, як завжди, приїхав на щоденне струм-шоу "Трахти-барахти", яке вів спільно з Оленою Батіновою на радіо "Маяк". З п'яти до восьми вечора головний "анекдотщик" країни розважав слухачів. Його могли любити і ненавидіти, але ніхто не міг залишитися байдужим. Іскрометний гумор і талант цінували мільйони його шанувальників", - зі скорботою говорять журналісти радіостанції.

Причиною смерті відомого шоумена став інфаркт. Р.Трахтенбергу був 41 рік. 

Роман Львович Трахтенберг народився 28 вересня 1968 р. і виріс в Ленінграді, в єврейській інтелігентній сім'ї. До шести років жив в комуналці.

 У другому класі вступив в хореографічне училище ім. Ваганової. Потім співав в дитячому хорі Ленінградського радіо і телебачення, попутно займався в театрі юнацької творчості при Ленінградському палаці піонерів ім. Жданова. Після десятирічки поступив в Ленінградський університет на філологічний факультет, але кинув його в 1987 р. і пішов в армію. Служив у військах зв'язку.

 Після армії вступив в Ленінградський інститут культури ім. Крупськой на факультет режисури форм дозвілля. У 1999 р. захистив дисертацію на тему «Відродження колективних форм дозвілля шляхом використання російського фольклору» (кандидат культурологічних наук).

 З 1990 р. намагався займатися бізнесом, якийсь час працював в своєму інституті, викладав клубну режисуру. Але тяга до шоу була сильніша за бажання заробити - з 1993 р. він стає артистом кабаре «Арт-кліника» і директором «Формального театру» п/у Андрія Могучого (сам Роман якось заявив, що його творче життя почалося із співу під гітару біля Казанського собору).

 З 1997 р. Роман Львович - арт-директор, режисер і конферансьє пітерського кабаре «Халі-галі». У 2000-2004 рр. - ведучий авторської програми на «Європі плюс», в 2003-2006 рр. - ведучий авторських програм «Гроші не пахнуть», «Наступний» на «МУЗ-ТБ», з 2005 р. - ведучий авторської програми на «Російському радіо». Окрім цього, з 2003 по 2008 р. Трахтенберг володів «Трахтенберг-кафе», де влаштовував власні шоу. У 2000 р. знявся в російському порнофільмі «Лука Мудищев» в ролі розповідача. Після цього його неодноразово запрошували для роботи в кіно.

 З 2008 р. на радіо «Маяк» вів програму «Шоу Трахти-барахти» з ведучею Оленою Батіновою.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся