ru ua

У Москві на 64-му році життя померла народна артистка РФ В.Толкунова

Автор: RBC.UA
У Москві на 64-му році життя померла народна артистка РФ, відома співачка Валентина Толкунова. У В.Толкунової була важка форма раку молочної залози. Метастази вразили печінку, легені і мозок.

У Москві на 64-му році життя померла народна артистка РФ, відома співачка Валентина Толкунова. У В.Толкунової була важка форма раку молочної залози. Метастази вразили печінку, легені і мозок.

Раніше повідомлялося, що стан В.Толкунової різко погіршав, і її перевели в реанімацію Боткінської лікарні.

Госпіталізація артистці знадобилася три тижні тому, після того, як їй стало погано під час гастролей в Могильові. В.Толкуновій стало погано під час виступу, вона була доставлена в реанімаційне відділення місцевої лікарні.

Медики повідомили, що вона буде виписана через один-два дні. "Причина нездужання - перевтома", - пояснив головний лікар могильовської обласної лікарні Анатолій Медведник. Проте 19 лютого за співачкою прибув спеціальний реанімобіль з Москви, на якому В.Толкунову і доставили до Москви.

Валентина Толкунова - заслужена артистка і народна артистка РФ. Вона знялася більш ніж в 20 кінокартинах, брала участь в озвучуванні мультфільмів і дублюванні фільмів.

В.Толкунова народилася 12 липня 1946 р. в Армавірі. У 1979 р. закінчила диригентсько-хорове відділення Московського державного інституту культури. У 1966 р. прийшла в біг-бенд під управлінням Юрія Саульського (ВІА-66). У 1971 р. закінчила Музичне училище ім. Гнесіних. З 1973 р. працювала в об'єднанні "Москонцерт". З 1989 р. керувала театром музичної драми і пісні творчого об'єднання "АРТ". В.Толкунова - виконавець популярних пісень "Носики-курносики", "Діалог біля новорічної ялинки", "Я не можу інакше". Співачка також озвучувала відомі мультфільми "Зима в Простоквашино" (пісня "Якби не було зими"), голос її звучав і в заставці відомої дитячої передачі "На добраніч, малюки" (пісня "Сплять втомлені іграшки").