ru ua

У Київській обл. провалилися під лід і потонули троє дітей

Автор: RBC.UA
У с.Хотянівка Київської обл. на р.Десна  22 березня ц.р. провалилися під крихкий лід четверо дітей. Троє з них - 1997, 1998, 1999 років народження - потонули. Молодшу одинадцятирічну дівчинку врятували місцеві жителі, повідомляє прес-служба МНС.

У с.Хотянівка Київської обл. на р.Десна 22 березня ц.р. провалилися під крихкий лід четверо дітей. Троє з них - 1997, 1998, 1999 років народження - потонули. Молодшу одинадцятирічну дівчинку врятували місцеві жителі, повідомляє прес-служба МНС.

Як йдеться в повідомленні, після закінчення уроків в школі діти, чекаючи прибуття маршрутки, вирішили нарвати вербу. Для цього потрібно було перейти на протилежний берег річки. Дорослі, які відпочивали на березі, двічі намагалися повернути школярів на берег. Але, як тільки на березі стало безлюдно, діти опинилися на середині річки. Сильна течія утворила там порожнечі і промоїни. Всі четверо дітей провалилися під лід майже одночасно.

Врятувати вдалося тільки маленьку Катерину, яка відчайдушно трималася на воді. Зараз дівчинка знаходиться в місцевій лікарні. Пошуки інших дітей продовжуються.

МНС звертається до громадян з наполегливим проханням не виходити на лід.

Нагадаємо, попередній подібний випадок відбувся 7 лютого ц.р. в Одеській обл. за межами с.Орлівка Ренійського району. Під час прогулянки по каналу зрошувальних систем провалилися під лід 3 підлітки (1994, 1996 і 1997 р. н.), 2 з них потонули, а одного врятували очевидці.