ru ua

У Київській облраді створена коаліція "За розвиток Київщини"

Автор: RBC.UA
 Київській обласній раді оголошено про створення коаліційної більшості "За розвиток Київщини" у складі фракцій Партії регіонів, "Соціалістів Київщини", "Нашої України", "Української народної партії", Блоку Литвина і депутатської групи "Київщина".

У Київській обласній раді оголошено про створення коаліційної більшості "За розвиток Київщини" у складі фракцій Партії регіонів, "Соціалістів Київщини", "Нашої України", "Української народної партії", Блоку Литвина і депутатської групи "Київщина". Про створення коаліційної більшості оголосив сьогодні під час засідання Київської облради перший заступник голови Київської облради Олександр Качний, передає кореспондент РБК-Україна.

"Для соціально-економічного розвитку Київської обл., забезпечення прозорої та чесної політики, налагодження рівноправного діалогу, між суспільством і владою, ми, керівники депутатських фракцій і депутатської групи, які підписалися нижче, заявляємо про створення коаліційної більшості в Київській обласній раді", - сказав О.Качний.

У свою чергу депутат Київської облради від БЮТ Юрій Павлов відзначив, що до складу депутатської групи "Київщина" увійшли ще чотири депутати і, таким чином, чисельність цієї депутатської групи збільшилася до 19 осіб.

Також депутати Київської облради обрали голів постійних комісій облради. За це рішення проголосували 73 депутати.

Нагадаємо, 9 квітня ц.р. було оголошено про створення в Київській обласній раді депутатської групи "Київщина", куди увійшли 15 представників фракції БЮТ. Тоді ж повідомлялося про початок формування нової більшості.

Слід зазначити, що більшість членів фракції БЮТ, куди входить 61 з 120 депутатів облради, на засідання не з'явилися - таким чином, вони виконали рішення керівництва БЮТ зірвати позачергове засідання.

Коментуючи дії своїх колег по блоку, голова облради відзначив, що питання виключення членів групи "Київщина" з партії "Батьківщина" (входить в БЮТ) залишається відкритим.

У свою чергу, куратор Київської області від БЮТ народний депутат Богдан Губський повідомив, що порушникам дисципліни загрожує виключення з партії, а згодом і позбавлення депутатського мандата.