Співробітники столичної міліції затримали 28-річного завідуючого одним з банківських відділень, яке знаходиться в центрі міста, який вчинив пограбування фінансової установи, в якій працював, викравши з сейфу 350 тис. грн і майже 19 тис. дол. Про це РБК-Україна повідомили у столичній міліції.
Співробітники столичної міліції затримали 28-річного завідуючого одним з банківських відділень, яке знаходиться в центрі міста, який вчинив пограбування фінансової установи, в якій працював, викравши з сейфу 350 тис. грн і майже 19 тис. дол. Про це РБК-Україна повідомили у столичній міліції.
Напередодні вранці до Шевченківського райуправління надійшло повідомлення про напад на вказану банківську установу. Коли правоохоронці почали проглядати запис камери зовнішнього спостереження, то виявилося, що у вказаний проміжок часу до банку ніхто, крім завідуючого, не заходив. Викрадені гроші були виявлені у квартирі зловмисника. Стосовно нього порушено кримінальну справу.
Нагадаємо, 11 грудня ц.р. в Києві двоє невідомих відібрали у співробітника Першого українського міжнародного банку понад 400 тис. грн. Як повідомлялося, пограбування сталося біля відділення ПУМБ на Оболонському проспекті. Співробітник банку, нехтуючи правилами безпеки з перевезення великих сум грошей, вийшов з машини, прямуючи до фінансової установи. У цей момент двоє невідомих збили його з ніг, завдали декілька ударів, вихопили сумку з грошима і втекли. За цим факту столичною міліцією порушено кримінальну справу за грабіж.
Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: