ru ua

У Києві внаслідок ДТП за участю автомобіля "швидкої" загинула одна людина

Автор: RBC.UA
У Києві внаслідок ДТП за участю автомобіля "швидкої" марки Volkswagen-Transporter, який рухався за президентським кортежем, загинув водій легкової машини і постраждали двоє його пасажирів, а також водій "швидкої". Про це повідомляє прес-служба Департаменту ДАІ МВС України.

У Києві внаслідок ДТП за участю автомобіля "швидкої" марки Volkswagen-Transporter, який рухався за президентським кортежем, загинув водій легкової машини і постраждали двоє його пасажирів, а також водій "швидкої". Про це повідомляє прес-служба Департаменту ДАІ МВС України.

ДТП сталася сьогодні в 11:05 на пл. Харківській, після проїзду кортежу Президента України у напрямі аеропорту "Бориспіль". Зіткнулися ВАЗ-21104, який рухався з боку Харківського шосе у напрямі вул. Колекторної, з автомобілем "швидкої", який рухався з боку пр. Бажана по площі Харківській.

На місці ДТП працювала слідчо-оперативна група. На даний момент йде слідство, яке з'ясовує причини здійснення ДТП.

Президент України Віктор Янукович доручив генеральному прокурору України Олександру Медведьку взяти під особистий контроль розслідування ДТП за участю автомобіля з його кортежу, провести його об'єктивно і якнайсуворіше покарати винних. На даний момент на термін проведення розслідування від виконання своїх посадових обов'язків відсторонений командир полку дорожньо-патрульної служби полковник міліції Валерій Комишний.

В.Янукович висловив співчуття з приводу трагедії, яка сталася внаслідок зіткнення спецавтомобіля "швидкої допомоги", що належав Державному управлінню справами, з машиною таксі, водій якого загинув. Щиро співчуваючи рідним та близьким загиблого у ДТП, В.Янукович розпорядився надати їм усю необхідну допомогу.

Відзначимо, головний радник глави МВС України Костянтин Стогній повідомив, що автомобіль "швидкої" рухався на відстані близько 800-1000 м за президентським кортежем, у нього не було ніяких переваг в дорожньому русі, на відміну від кортежу. За його словами, авто "швидкої" супроводжує кортеж на випадок, якщо комусь з пасажирів кортежу стане погано. К.Стогній повідомив, що за фактом ДТП порушена кримінальна справа.

За словами очевидців, автомобіль "швидкої" щодня супроводжує президентський кортеж по дорозі з Межигір'я до Києва.

Нагадаємо, сьогодні деякі ЗМІ повідомили, що в ДТП потрапив автомобіль "швидкої" з номерами АА 0549 АА, який ймовірно знаходиться у відомстві клініки Державного управління справами.