ru ua

У голландських в'язницях з'явився штатний медіум

Автор: RBC.UA
Нова можливість заспокоїти душу з'явилася в ув'язнених голландських в'язниць. З недавнього часу бажаючі отримати напуття від парфумів своїх пішли родичів можуть скористатися послугами професійного медіума.

Нова можливість заспокоїти душу з'явилася в ув'язнених голландських в'язниць. З недавнього часу бажаючі отримати напуття від духів своїх померлих родичів можуть скористатися послугами професійного медіума, повідомляють голландські ЗМІ.

Пол ван Брі, що називає себе екстрасенсом і ясновидцем, був найнятий на роботу тюремною службою Голландії, з метою навчити ув'язнених, як потрібно "любити себе". "Я кажу їм, що їх покійні родичі добре поживають і що вони люблять їх. Це дає їм умиротворення. Навіть великі і сильні чоловіки починають плакати", - стверджує медіум.

За словами П.ван Брі, який також публікує свої щорічні прогнози на майбутнє, він є продовжувачем роду довгого провидців по материнській лінії. Як розповів голландець, який називає себе "щасливим Буддою", він не єдиний володар подібних здібностей, який співпрацює з тюремною службою.

Спілкуючись зі злочинцями і їх померлими родичами, П.ван Брі, за його словами, визначає психологічний портрет ув'язненого, за допомогою якого владі в'язниці простіше здійснювати реабілітацію злочинців.

Тюремна служба не перший інститут Голландії, який останнім часом скористався нетрадиційними методами для допомоги населенню.

В останні роки зацікавилася паранормальними явищами і служба з працевлаштування. Зокрема, безробітним голландцям було винесено попередження, що вони втратять допомогу, якщо не отримають консультацію терапевта, який допоможе їм побачити свої минулі життя. Як повідомляється, в 2007 р. на подібні "програми особистісного розвитку", що фінансуються державою, підписалося 42,5 тис. голландців.