ua ru

В Європі скоро з'являться кавуни у формі куба

Автор: RBC.UA
Кавуни у формі куба нарешті з'являться і в Європі. З лютого цього року Панама починає експорт цієї незвичайної ягоди до низки європейських країн, передає радіостанція "Маяк".

Кавуни у формі куба нарешті з'являться і в Європі. З лютого цього року Панама починає експорт цієї незвичайної ягоди до низки європейських країн, передає радіостанція "Маяк".

Перші кілька контейнерів з кубічними кавунами найближчим часом будуть відправлені до Бельгії, Великої Британії, Німеччини і Голландії, де, за словами представників компанії Fruit Producers, що виробляє і експортує кубічні кавуни, на них великий попит.

Панамські фрукти і ягоди внаслідок їх насиченого смаку і здібності до тривалого зберігання дуже популярні в Америці і Європі. Втім, сама технологія вирощування кубічних кавунів народилася на Сході. Японцям спало на думку поміщати кавуни і дині до квадратних скляних коробок на стадії, коли ягоди зростають до розміру з тенісний м'ячик. Згодом вони набувають форми коробки, внаслідок чого легко упаковуються і зручно зберігаються в холодильнику.

Ціна на новинку досить висока. У США, наприклад, де кубічні кавуни користуються великою популярністю, за ягоду вагою в 6,8 кг можна віддати близько 75 доларів.