У Донецькій обл. автомобіль врізався в зупинку: загинули три люди і п'ятеро травмовані
У Донецькій обл. автомобіль врізався в автобусну зупинку: загинули три люди і п'ятеро травмовані, повідомляє прес-служба МНС. Інцидент відбувся в м.Торез 23 травня о 08:35. 32-річний водій автомобіля ВАЗ-2106 не впорався з керуванням, виїхав на автобусну зупинку і наїхав на людей. У результаті ДТП загинули три люди - 56-річний пасажир автомобіля і дві жінки (одна 1980 г.р., вік другої невідомий), і постраждали п'ятеро людей - водій, дві його пасажирки і дві жінки на зупинці. Постраждалі госпіталізовані. На місці працювала група рятувальників МНС. Продовжується розслідування. Ще одне велике ДПТ сталося вчора вночі на Хмельниччині. Там у результаті зіткнення двох легкових автомобілів загинуло двоє людей та троє травмовано. Як повідомили в прес-службі Департаменту ДАІ МВС України, трагедія сталася на 290 км автодороги Житомир-Чернівці, в с. Колибаївка. "Водій автомобіля "Фольксваген Сантана", рухаючись з боку Хмельницького в напрямку м. Кам'янець-Подільській, не обрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожню обстановку та виїхав на смугу зустрічного руху, де скоїв зіткнення з автомобілем "ВАЗ 2103", - сказали в пресс-службі. Внаслідок ДТП пасажир автомобіля "Фольксваген" та пасажир автомобіля "ВАЗ" від отриманих травм загинули на місці події, а водій і пасажир автомобіля "Фольксваген" та водій автомобіля "ВАЗ" отримали тілесні ушкодження. За даними МВС, за минулу добу в Україні сталося 926 ДТП, в яких загинуло 27 людей, 179 - травмовані. Зокрема, 7 ДТП відбулося з вини водіїв, які знаходилися за кермом у нетверезому стані.