Запорізький міськвиборчком відновив роботу

Запорізька міська виборча комісія відновила роботу, і прийом бюлетенів і протоколів із дільниць продовжується.

Запорізька міська виборча комісія відновила роботу, і прийом бюлетенів і протоколів із дільниць продовжується. Про це повідомила Вікторія Чекалова, довірена особа кандидата в мери Олександра Сіна (ВО "Батьківщина").

"Буквально п'ять хвилин тому виборчком відкрив двері і почався прийом бюлетенів і протоколів. Час, рекомендований ТВК "для відпочинку", добіг кінця", - заявила вона.

При цьому В.Чекалова відзначила, що підозрює факт фальсифікацій.

"Я не можу назвати процес нормальним. Декілька машин з бюлетенями і декілька кімнат з ними виявилися за минулий час недоступні увазі спостерігачів. Нам дзвонили прості громадяни і говорили, що незрозумілі люди проробляли якісь операції з бюлетенями. Але навіть якщо вкидання і було, то його об'єми удалося мінімізувати", - підкреслила вона.

Як повідомила перед цим представник ВО "Батьківщина" в Запорізькому ТВК Юлія Левченко, за минулий з моменту закриття час біля дверей вибіркової комісії зібралася значна кількість представників дільничних комісій, невдоволених закриттям, які голосно висловлювали своє обурення.

Як повідомлялося раніше, приблизно о 7:30 Запорізький міськвиборчком прийняв рішення про технічну перерву до 14:00, обумовлену втомленістю людей. Раніше, о шостій годині ранку, рекомендація про відпочинок була розіслана телефонограмою дільничними виборчими комісіями, що призвело до скандалів на дільницях - керівництво комісій, переважно з Партії регіонів, наполягало на перерві, значна частина спостерігачів була проти.

Представники ВО "Батьківщина" назвали дану "перерву" зручним приводом для фальсифікацій, оскільки бюлетені і протоколи залишалися без нагляду, і заявили про свої наміри визнати дану постанову Запорізького ТВК незаконним.

Відзначимо, за даними екзит-полу, проведеного компанією R&B Group, у Запоріжжі на виборах мера перемогу отримав кандидат від ВО "Батьківщина" Олександр Сін - 39,35% голосів. Його головний суперник - голова міської організації Партії регіонів, в.о. міського голови Володимир Кальцев, за даними екзит-полу має 34,95% голосів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся